Shop Kindle Voyage

Klantrecensies

4,0 van 5 sterren
1
4,0 van 5 sterren
5 sterren
0
4 sterren
1
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Prijs:€ 11,99

Er is een probleem opgetreden tijdens het filteren van de recensies. Probeer het later opnieuw.

op 30 december 2016
Voor liefhebbers van Robert Ludlum, Lee Child. ee mannen boek, maar ontzettend goed geschreven. Veel actie en realistisch scenes. Aanrader voor een aantal uren leesplezier!
0Commentaar geven|Vond je deze recensie nuttig?JaNeeMisbruik melden


Klanten hebben ook deze items bekeken

€ 0,50

Heb je de klantenservice nodig? Klik hier