Shop Kindle Voyage

Klantrecensies

4,0 van 5 sterren
1
4,0 van 5 sterren
Orphan X
Prijs:€ 4,99

op 30 december 2016
Voor liefhebbers van Robert Ludlum, Lee Child. ee mannen boek, maar ontzettend goed geschreven. Veel actie en realistisch scenes. Aanrader voor een aantal uren leesplezier!
|0Commentaar geven|Misbruik melden


Heb je de klantenservice nodig? Klik hier