Shop Kindle Voyage

Klantrecensies

4,0 van 5 sterren
1
4,0 van 5 sterren
Orphan X
Prijs:€ 11,99

op 30 december 2016
Voor liefhebbers van Robert Ludlum, Lee Child. ee mannen boek, maar ontzettend goed geschreven. Veel actie en realistisch scenes. Aanrader voor een aantal uren leesplezier!
0Commentaar geven|Vond je deze recensie nuttig? Misbruik melden


Klanten hebben ook deze items bekeken

Winterzon
€ 9,99
Het theemeisje van Yunnan
€ 4,99

Heb je de klantenservice nodig? Klik hier