Shop Kindle Voyage

Klantrecensies

4,0 van 5 sterren
1
4,0 van 5 sterren
Orphan X
Prijs:€ 11,99

op 30 december 2016
Voor liefhebbers van Robert Ludlum, Lee Child. ee mannen boek, maar ontzettend goed geschreven. Veel actie en realistisch scenes. Aanrader voor een aantal uren leesplezier!
0Commentaar geven|Vond je deze recensie nuttig?JaNeeMisbruik melden


Klanten hebben ook deze items bekeken

The Nowhere Man (An Orphan X Thriller)
€ 6,99
De Nergensman (Orphan X)
€ 14,99

Heb je de klantenservice nodig? Klik hier