Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 12,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Zij die doden (Broederschap Book 3) van [Johnsrud, Ingar]
Kindle-app advertentie

Zij die doden (Broederschap Book 3) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie, 8 jan 2019
EUR 12,99

Lengte: 448 pagina's Verbeterd lettertype: Ingeschakeld Bladeren: Ingeschakeld

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Het derde en laatste deel van de beste thrillerserie uit Noorwegen van het moment: De broederschap-trilogie



Voor de lezers van Karin Slaughter, Samuel Bjørk en Jussi Adler-Olsen



Hij heeft alles opgeofferd. Alle bruggen achter zich verbrand. Maar is het genoeg geweest? Het uur van de waarheid is aangebroken.



Een van de grootste vertrouwelingen van de Noorse regering wordt dood aangetroffen in een autowasstraat in Oslo. Hij is in zijn kruis geschoten en achtergelaten om alleen te sterven. Dan verdwijnt ook de onderzoeksjournalist die achter zijn geheimen aan zat. Voor inspecteur Fredrik Beier zit er een persoonlijk tintje aan deze zaak: de journalist wist ook iets over hem, een verhaal uit Fredriks duistere verleden.



En er is meer aan de hand: bij de politie blijkt een infiltrant te zitten, en Fredrik en zijn collega, Kafa Iqbal, moeten het opnemen tegen een machtige vijand die hen steeds weer een stap voor is. Wie kan Fredrik écht vertrouwen in deze wereld vol verraad en bedrog?





De pers over de Broederschap-trilogie



‘Johnsrud heeft een prettige, losse stijl en strooit rond met lekkere actiescènes.’ VN Detective en Thrillergids


‘Een vergelijking met de Millennium-trilogie dringt zich op.’ Hebban


‘Leest als een trein.’ Volkskrant Magazine


‘Meeslepend. De auteur heeft de gave om een verhaal prettig te laten voortkabbelen en dan ineens spectaculair spannend te laten versnellen.’ Trouw


 


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1941 KB
  • Printlengte: 448 pagina's
  • Uitgever: Boekerij; 01 editie (8 januari 2019)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Nederlands
  • ASIN: B07DTCHCYP
  • Word Wise: Niet ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #40.473 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews


Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Waar zijn mijn items?

Verzending en retourzendingen