Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 2,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Of Wolves and Witches: A Reverse Harem Paranormal Romance (Arcane Arts Academy Book 1) (English Edition) van [Lawson, Elena]
Kindle-app advertentie

Of Wolves and Witches: A Reverse Harem Paranormal Romance (Arcane Arts Academy Book 1) (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 2,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

I messed up. I broke two of the Arcane Council's laws in one day. I swear it was an accident—but try telling that to the Arcane authorities.

Before I could catch my breath, my simple gypsy life of peddling potions with my guardians is wrenched away. I'm forcibly enrolled into the prestigious and supremely snotty Arcane Arts Academy, given shackles under the guise of mercy for my crimes.

As if that weren't enough, my volatile magic bound me to two infuriatingly overbearing shifters in the woods near campus, making me an instant pariah.

At least the history teacher is helpful—not to mention insanely gorgeous. And besides giving me a dangerous distraction, there’s something else he can provide—a way to finally find out more about my father and unravel the dark mystery surrounding his death… but some secrets have claws, and if I’m not careful, knowing the truth could get me killed.

Follow Harper Hawkins as she unravels more than she bargained for in OF WOLVES AND WITCHES, the first book in the Arcane Arts Academy series, an exciting new slow-burn reverse harem paranormal romance perfect for fans of The Chilling Adventures of Sabrina and Vampire Academy!

Scroll up and One-Click today to start the spellbinding adventure!

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 932 KB
  • Printlengte: 252 pagina's
  • Aantal pagina's van bron-ISBN: 1775157040
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07M79GWV8
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #2.122 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews


Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,6 van 5 sterren 117 recensies
SD Jericho
5,0 van 5 sterrenA Worthy #1 Best Seller
24 februari 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
2 mensen vonden dit nuttig.
Jennifer Zamboni
4,0 van 5 sterrenPreOrdered Book 2!
3 april 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
crystal book reader amason
5,0 van 5 sterrenA must read!
24 februari 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig.
A Gordon
5,0 van 5 sterrenWill Be Re-Reading
14 mei 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Meghan Haling
5,0 van 5 sterrenA must read!!
23 februari 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop