Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
  • Android
  • Windows Phone
  • Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

Kindle-prijs: EUR 4,25
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Vespers: Volume Six (The Journals of Meghan McDonnell Book 6) (English Edition) van [McDonnell, Meghan]
Kindle-app advertentie

Vespers: Volume Six (The Journals of Meghan McDonnell Book 6) (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie, 11 feb 2017
EUR 4,25

Productbeschrijving

Productbeschrijving

In Vespers: Volume Six of this addictive and vicarious real-life series, Meghan McDonnell contends with a boyfriend in spiritual crisis, college, working in a bar, a trip to New York, and reflections on relationships with family and friends.
For 30 years, McDonnell has intimately chronicled her life beginning at age eight through present day. With searing candor and tenderness, her musings on daily experiences and observations of family, social and romantic relationships, and the interior life coalesce in a commentary on facing passion and fear, embracing the light and dark, and American life in the 21st century. Wide in scope and vivid and provocative in detail, her journals are her confessional love letter to the world. Join her on a fearless, vulnerable, profoundly surprising, sometimes painful and quixotic, but always honest journey, also known as the human experience. Readers who love Joan Didion or Cheryl Strayed will enjoy this author.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1501 KB
  • Printlengte: 184 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B06WLK6PQK
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
click to open popover

Klantrecensies

Er zijn nog geen klantenrecensies.
Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,0 van 5 sterren 2 recensies
Amy's Bookshelf Reviews
4,0 van 5 sterrenAnother personal journey
18 oktober 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig.
Carmen
4,0 van 5 sterrenThoughts about life and inner reflecting
25 januari 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com

Op categorie naar soortgelijke items zoeken

Waar zijn mijn items?

Verzending en retourzendingen