Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
  • Android
  • Windows Phone
  • Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

Kindle-prijs: EUR 4,44
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Uncle Greg's Treasure: A novel full of riddles and time zones (English Edition) van [Roserens, Cédric H.]
Kindle-app advertentie

Uncle Greg's Treasure: A novel full of riddles and time zones (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie, 18 nov 2017
EUR 4,44

Lengte: 246 pagina's Verbeterd lettertype: Ingeschakeld Bladeren: Ingeschakeld
Taal: Engels

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Last Name: Fourchette
First Name: Jean-Baptiste
Nickname: Forky

Date of Birth: September 18, 1964
Nationality: Valaisan
Occupation: Bank employee

Plan for the weekend: Celebrate his 40th birthday in style!
Reality of the weekend: A big storm in Forky's brain!
Consequence of the weekend: A big storm in Forky's life!

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 533.0 KB
  • Printlengte: 246 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B077LRD3LJ
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
click to open popover

Klantrecensies

Er zijn nog geen klantenrecensies.
Deel je gedachten met andere klanten

Op categorie naar soortgelijke items zoeken

Waar zijn mijn items?

Verzending en retourzendingen