Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
  • Android
  • Windows Phone
  • Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

Kindle-prijs: EUR 2,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Twist Into Me (English Edition) van [Ashley, Devon]
Kindle-app advertentie

Twist Into Me (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie, 7 nov 2015
EUR 2,99

Lengte: 346 pagina's Verbeterd lettertype: Ingeschakeld Bladeren: Ingeschakeld
Taal: Engels

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Tessa Wilkerson would’ve loved growing up with her Nana Louise in a charming Kentuckian town, living above her flower shop on decorated Main Street. But unexpected circumstances took that away from her. Now at a standstill in her life, this twenty-one year old finds her way back to reconnect with what she’s lost. But her summer of love, family and serenity soon leads to tragic loss, and even though good friends and taking up ownership of a popular business has her planting unintended roots, when a romance blossoms with the one guy she never saw coming, will fear of love and circumstance lead her astray, or will she find the courage to bloom like never before?

Fans of Hope Floats and Where the Heart Is will enjoy this emotional story of love, heartbreaking loss and finding the reason you’re meant to move on.

New Adult Contemporary Romance
Some mild language and sexual content.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 3044 KB
  • Printlengte: 346 pagina's
  • Aantal pagina's van bron-ISBN: 1519119062
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B017QKO8YA
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
click to open popover

Klantrecensies

Er zijn nog geen klantenrecensies.
Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 3,4 van 5 sterren 3 recensies
3,0 van 5 sterrenI really enjoyed the first half of this book
op 8 februari 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
3,0 van 5 sterrenTwist Into Me
op 15 januari 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig.
4,0 van 5 sterrenThere was a lot of love ones lost in this story
op 12 december 2015 - Gepubliceerd op Amazon.com

Op categorie naar soortgelijke items zoeken

Waar zijn mijn items?

Verzending en retourzendingen