Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 0,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren


Aanbevelingen voor u aan het laden
Aanbevelingen voor u

Aan winkelwagen toevoegen ...

Toegevoegd aan de winkelwagen

Niet toegevoegd

Artikel is toegevoegd aan uw winkelwagen

Winkelwagen bekijken

Niet toegevoegd

Er is een probleem met het toevoegen van dit artikel aan de winkelwagen. Probeer het later opnieuw.
Sorry, wij ondervinden momenteel problemen bij het tonen van aanbevelingen. Probeer het later opnieuw.
Doorgaan met winkelen
Twelve Days: a gripping crime mystery (English Edition) van [Williams, Paul]
Kindle-app advertentie

Twelve Days: a gripping crime mystery (English Edition) Kindle-editie

4.4 van 5 sterren 6 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 0,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

"Atmospheric, gripping, scary and full of tension and suspense."

"Agatha Christie updated for the modern age. Totally gripping"

Ten people. Twelve days. One killer.

Ten people meet for a reunion at a remote castle, organised by a preacher who once held them in a Christian cult. One by one, the old friends are brutally murdered, and yet their killer remains hidden in their very midst.

Rafe attends the reunion at the castle for one reason only: to settle once and for all how he really feels about his childhood obsession, Suzanne. Rivalry reignites at the outset as the men who all loved and fought over Suzanne are brought together once more.

Is Suzanne the reason for these serial killings?

Is the murderer a jealous unrequited lover?

Or is she the femme fatale with a bloody agenda?

As tension mounts, Rafe must play this deadly game in order to identify and neutralise the hidden serial killer before he himself becomes the next victim…

Twelve Days is a twisty, gripping and claustrophobic crime thriller which you won't be able to put down. It will appeal to fans of authors like Mark Edwards, John Marrs and Caroline Mitchell.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 3487 KB
  • Printlengte: 290 pagina's
  • Aantal pagina's van bron-ISBN: 1913419126
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Uitgever: Bloodhound Books (18 november 2019)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B081F4ZVQ7
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #4.307 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,4 van 5 sterren 6 recensies
Long Time AC
4,0 van 5 sterrenFar from dull!
20 november 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
2 mensen vonden dit nuttig
booklover
4,0 van 5 sterrenComplex Story Not To Be Hurried
9 november 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig
Bobbi Jo Wagner
4,0 van 5 sterrengreat story
18 november 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig
Flgirl
4,0 van 5 sterrenFilled with suspense and clues to keep turning pages
21 november 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig
booklover
5,0 van 5 sterrenThrilling Christmas season read
23 november 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com