Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 10,54
Kindle-prijs: EUR 7,38

Bespaar EUR 3,16 (30%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren


Aanbevelingen voor u aan het laden
Aanbevelingen voor u

Aan winkelwagen toevoegen ...

Toegevoegd aan de winkelwagen

Niet toegevoegd

Artikel is toegevoegd aan uw winkelwagen

Winkelwagen bekijken

Niet toegevoegd

Er is een probleem met het toevoegen van dit artikel aan de winkelwagen. Probeer het later opnieuw.
Sorry, wij ondervinden momenteel problemen bij het tonen van aanbevelingen. Probeer het later opnieuw.
Doorgaan met winkelen
Truth or Die: The explosive, twisty new thriller (Ds Imogen Grey) (English Edition) van [Diamond, Katerina]
Kindle-app advertentie

Truth or Die: The explosive, twisty new thriller (Ds Imogen Grey) (English Edition) Kindle-editie

4.1 van 5 sterren 15 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 7,38

Productbeschrijving

Productbeschrijving

The #1 bestseller is back with a twisty crime thriller, perfect for fans of Karin Slaughter and Angela Marsons.

‘All hail the new Queen of Crime’ Heat

Their darkest secrets won’t stay buried forever…

The butchered body of a professor is found in a private office of Exeter University. It is the first in a spate of horrific murders that shakes the city to its core.

Who would target a seemingly innocent man, and why? DS Imogen Grey and DS Adrian Miles turn to his students for answers, but their investigation turns up no leads. Someone must know more than they’re letting on…

As the body count rises, the police have to look into the past to uncover the person responsible before it’s too late.

But are they brave enough to face up to the truth?

IF YOU LOVED TRUTH OR DIE, DON’T MISS KATERINA’S NEXT BOOK, WOMAN IN THE WATER – AVAILABLE FOR PRE-ORDER NOW

‘Had me hooked from the first page’ Goodreads Reviewer

‘The DS Imogen Grey series is one of my all time favourites’ Goodreads Reviewer

‘A perfect read for psychological thriller fans who like things a little on the darker side’ Goodreads Reviewer


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1038 KB
  • Printlengte: 366 pagina's
  • Uitgever: Avon (11 juli 2019)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07KL8YYYK
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #48.416 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%

Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,1 van 5 sterren 15 recensies
Meg
5,0 van 5 sterrenSick Twisted and Absolutely Brilliant
3 september 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Christine A. AKA Philomath in Phila
4,0 van 5 sterrenBook #5 of the DS Imogen Grey series
31 juli 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig
Diane H
3,0 van 5 sterrenA dark and twisty British thriller overflowing with compelling human relationships.
12 juli 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig
Kindle Customer
4,0 van 5 sterrenTwisting thriller
14 juli 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig
251Ehmyay
3,0 van 5 sterrenNot a bad crime thriller; lots of references to previous books in series
11 juli 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig