Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 2,99
Kindle-prijs: EUR 0,00

Bespaar EUR 2,99 (100%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Stealing Power: Absolutely gripping crime fiction with unputdownable mystery and suspense (Detectives Kane and Colt Series Book 1) (English Edition) van [Brennan, Bo]
Kindle-app advertentie

Stealing Power: Absolutely gripping crime fiction with unputdownable mystery and suspense (Detectives Kane and Colt Series Book 1) (English Edition) Kindle-editie

4,0 van 5 sterren 220 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 0,00

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Stealing women's power is easy ... restoring it is deadly.

Detective Chief Inspector AJ Colt lives his life in the limelight. The charismatic star of New Scotland Yard is public relations gold. Everyone loves him. Well, almost everyone. For three years a vicious serial rapist has been taunting and tormenting him, sending him recordings of every sickening crime he commits. But with no DNA from the devastated victims the trail is stone cold dead, until a familiar landmark leads Colt back to his hometown - the last place on earth he wants to be.

It's also the last place on earth Detective India Kane wants him. The obsessively private local keeps her head down, works hard, and doesn't bother anybody. She likes life that way. When people bother her, things have a tendency to get messy. She's just landed a career changing case - a brutal drug-facilitated rape investigation - and doesn't take kindly to the arrogant newcomer parachuted in to snatch it from her.

The hunt is on.

But Colt and Kane's twisted prey is just warming up. As he escalates, so does his power. And he won't stop until he's stolen it all ... even if it means bringing his own brand of terror directly to those who hunt him.

When their lives collide - it won't just be the victims' worlds that are torn apart.


Stealing Power is the first in a series of gripping psychological crime thrillers featuring British Detectives India Kane and AJ Colt. Perfect for fans of Angela Marsons, Robert Bryndza, Caroline Mitchell, Carol Wyer and Patricia Gibney.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 3679 KB
  • Printlengte: 375 pagina's
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B00CXAH1V6
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Klantenrecensies: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #2.624 Gratis op Kindle Store (Top 100 gratis in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,0 van 5 sterren 173 recensies
Gabi Rosetti
1,0 van 5 sterren WARNING TO VICTIMS OF VIOLENT CRIMES: SKIP THIS ONE!
28 december 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
30 mensen vonden dit nuttig
Kindle Customer
5,0 van 5 sterren Absolutely must read!
21 november 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
12 mensen vonden dit nuttig
TRS
5,0 van 5 sterren Gripping! Twists and turns!
23 januari 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
9 mensen vonden dit nuttig
Mb4pax
5,0 van 5 sterren Great all around.
23 september 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
7 mensen vonden dit nuttig
Luna Soliel
3,0 van 5 sterren Showed promise but...
2 oktober 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
2 mensen vonden dit nuttig