Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 5,68
Kindle-prijs: EUR 3,98

Bespaar EUR 1,70 (30%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Stasi State: The gripping Cold War thriller for fans of Robert Harris (English Edition) van [Young, David]
Kindle-app advertentie

Stasi State: The gripping Cold War thriller for fans of Robert Harris (English Edition) Kindle-editie

4,3 van 5 sterren 8 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 3,98

Productbeschrijving

Productbeschrijving

A gripping thriller set in 1970s East Germany, perfect for fans of Child 44, Phillip Kerr and Martin Cruz Smith.

FOR THE STASI, IT'S NOT JUST THE TRUTH THAT GETS BURIED . . .

The body of a teenage boy is found weighted down in a lake. Karin Müller, newly appointed Major of the People's Police, is called to investigate. But her power will only stretch so far, when every move she makes is under the watchful eye of the Stasi.

Then, when the son of Müller's team member goes missing, it quickly becomes clear that there is a terrifying conspiracy at the heart of this case, one that could fast lead Müller and her young family into real danger.

Can she navigate this complex political web and find the missing boy, before it's too late?

-----

Previously published as A Darker State

-----

Praise for CWA Award-winning David Young

'Young is excellent at describing terrible injustice, mass and personal, by way of a strong plot and a sympathetic woman' The Times

'A Darker State is gripping, thrilling and very, very good' William Ryan

'Masterful. . . an intricate, absorbing page-turner' Daily Express

'This fast-paced thriller hooks the readers from the start' The Sun

'Superb. A thrilling Cold War mystery that reminded me of Robert Harris at his best' Mason Cross

'Up there with Martin Cruz Smith and the other greats of the field' Abir Mukherjee

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 617 KB
  • Printlengte: 384 pagina's
  • Uitgever: Zaffre (1 februari 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B0718X1S12
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #6.491 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,3 van 5 sterren 8 recensies
L. Anderson
5,0 van 5 sterren In East Germany in 1976, the truth is not always what it seems to be
2 februari 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig
Northern SW
5,0 van 5 sterren Legalized Male Homosexuality Was Not the Same As East German Acceptance
26 februari 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig
Terry Gyger
4,0 van 5 sterren Ongoing plot
17 januari 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Victoria Weisfeld
3,0 van 5 sterren It's hard to be a police detective when your bosses don't want you to find the truth.
4 april 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com