Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 16,41
Kindle-prijs: EUR 10,99

Bespaar EUR 5,42 (33%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Sorry I'm Late, I Didn't Want to Come: An Introvert’s Year of Living Dangerously (English Edition) van [Pan, Jessica]
Kindle-app advertentie

Sorry I'm Late, I Didn't Want to Come: An Introvert’s Year of Living Dangerously (English Edition) Kindle-editie


Alle 2 indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 10,99
Paperback EUR 10,88

Productbeschrijving

Productbeschrijving

‘Funny, emotional and deeply inspiring, this is perfect for anyone wanting to break out of their comfort zone’ Heat

'I loved it! It’s such a wonderful title, and the book lives up to it' Nigella Lawson

What would happen if a shy introvert lived as an out-and-out extrovert for one year? Jessica Pan is about to find out…

*

When she found herself jobless and friendless, sitting in the familiar Jess-shaped crease on her sofa, she couldn't help but wonder what life might have looked like if she had been a little more open to new experiences and new people, a little less attached to going home instead of going to the pub.

So, she made a vow: to push herself to live the life of an extrovert for a year. She wrote a list: improv, a solo holiday and... talking to strangers on the tube. She regretted it instantly.

Sorry I'm Late, I Didn't Want to Come follows Jess's hilarious and painful year of misadventures in extroverting, reporting back from the frontlines for all the introverts out there.

But is life actually better or easier for the extroverts? Or is it the nightmare Jess always thought it would be?

*

‘In a world of self-care and nights in, this book will inspire and remind you to do some things that scare you every so often.’ Emma Gannon

‘Tender, courageous and extremely funny, this book will make us all braver.’ Daisy Buchanan

‘A chronicle of Pan’s hilarious and painful year of being an extrovert.’ Stylist
'Excellent, warm, hilarious.' Nikesh Shukla


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 4525 KB
  • Printlengte: 351 pagina's
  • Aantal pagina's van bron-ISBN: 0857526162
  • Uitgever: Transworld Digital (30 mei 2019)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07GZ8HYD5
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Verbeterd lettertype: Niet ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #12.108 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews


Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,5 van 5 sterren 22 recensies
DK
5,0 van 5 sterrenFunny and inspiring memoir, perfect for fans of Furiously Happy!
30 mei 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
9 mensen vonden dit nuttig
DG_Reads
4,0 van 5 sterrenEnjoyable memoir.
25 juni 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
"robsedno"
5,0 van 5 sterrenThis book will make you laugh and make you want to be braver.
31 mei 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
6 mensen vonden dit nuttig
Aaron W.C.
5,0 van 5 sterrenA Reader's Comments
4 juli 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig
Mary R.
5,0 van 5 sterrenLaugh out loud funny!
16 juni 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig