Catalogusprijs: EUR 4,83
Kindle-prijs: EUR 0,00

Bespaar EUR 4,83 (100%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Afbeelding van logo voor Kindle-app

Download de gratis Kindle-app en begin direct met het lezen van Kindle-boeken op je smartphone, tablet of computer. Geen Kindle-apparaat vereist. Meer informatie

Lees direct in je browser met Kindle Cloud Reader.

Gebruik de camera van je mobiele telefoon om de onderstaande code te scannen en de Kindle-app te downloaden.

QR-code voor downloaden van Kindle-app

The Slaughtered Lamb Bookstore and Bar (Sam Quinn Book 1) (English Edition) van [Seana Kelly]

The Slaughtered Lamb Bookstore and Bar (Sam Quinn Book 1) (English Edition) Kindle-editie

4,4 van 5 sterren 3.250 beoordelingen

Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
€ 0,00
Paperback € 21,43

Black Friday Week: 18 t/m 28 november
Geweldige deals. Shop nu

Productbeschrijving

Recensie

A "master class in storytelling and survival." -Publisher's Weekly (starred review)


"This action-packed paranormal series launch will appeal to readers who enjoy a plot-driven, female-centric journey of growth with a side of romance. Great for fans of Patricia Briggs's Alpha and Omega series." (Book Life (Editor's pick))


"Holy. Goodness. This story is one of my all-time favorites. I adore Clive and Sam and all of their friends! I am totally enthralled by this world Kelly has created and cannot wait until the next installment!" -- Christina Hovland, Award-Winning Author.


"Unforgettable characters and storytelling mastery infuse this urban fantasy. Fans of Patricia Briggs and Darynda Jones will delight in Kelly's novel. My emotions were engaged on every page. This series has a new place on my one-click buy list." --C. R. Grissom, Award-Winning Author.

--Deze tekst verwijst naar de paperback editie.

Over de auteur

Seana Kelly lives in the San Francisco Bay Area with her husband, two daughters, two dogs, and one fish. When not dodging her family, hiding in the garage to write, she's working as a high school teacher-librarian. She's an avid reader who's still mourning the loss of Fred Weasley. What the heck, J.K.? If you had to kill off a Weasley, why couldn't it have been Percy? She's a two-time Golden Heart(R) Award finalist and is represented by the delightful and effervescent Sarah E. Younger of the Nancy Yost Literary Agency --Deze tekst verwijst naar de paperback editie.

Productgegevens

  • ASIN ‏ : ‎ B089973N41
  • Uitgever ‏ : ‎ NYLA (13 oktober 2020)
  • Taal ‏ : ‎ Engels
  • Bestandsgrootte ‏ : ‎ 4892 KB
  • Tekst-naar-spraak ‏ : ‎ Ingeschakeld
  • Schermlezer ‏ : ‎ Ondersteund
  • Verbeterd lettertype ‏ : ‎ Ingeschakeld
  • X-Ray ‏ : ‎ Ingeschakeld
  • Word Wise ‏ : ‎ Ingeschakeld
  • Printlengte ‏ : ‎ 296 pagina's
  • Klantenrecensies:
    4,4 van 5 sterren 3.250 beoordelingen

Klantenrecensies

4,4 van 5 sterren
4,4 van 5
3.250 wereldwijde beoordelingen

Beste recensies uit Nederland

Er zijn 0 recensies en 4 beoordelingen van Nederland

Beste recensies uit andere landen

Blackrain
5,0 van 5 sterren This Story keeps you rooted to the edge of your seat !!
Beoordeeld in het Verenigd Koninkrijk 🇬🇧 op 2 januari 2021
Gryphgal
5,0 van 5 sterren Wow!
Beoordeeld in het Verenigd Koninkrijk 🇬🇧 op 8 februari 2021
NatashaW4554
4,0 van 5 sterren 4
Beoordeeld in het Verenigd Koninkrijk 🇬🇧 op 31 december 2020
A Kindle Customer
4,0 van 5 sterren Enjoyed this.
Beoordeeld in het Verenigd Koninkrijk 🇬🇧 op 7 juni 2021
M. Gomeze
3,0 van 5 sterren Interesting, but too much going on...
Beoordeeld in het Verenigd Koninkrijk 🇬🇧 op 18 februari 2022
Probleem melden

Bevat dit item ongepaste content?
Denk je dat dit item in strijd is met een auteursrecht?
Bevat dit item kwaliteits- of opmaakproblemen?