Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 5,49
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren


Aanbevelingen voor u aan het laden
Aanbevelingen voor u

Aan winkelwagen toevoegen ...

Toegevoegd aan de winkelwagen

Niet toegevoegd

Artikel is toegevoegd aan uw winkelwagen

Winkelwagen bekijken

Niet toegevoegd

Er is een probleem met het toevoegen van dit artikel aan de winkelwagen. Probeer het later opnieuw.
Sorry, wij ondervinden momenteel problemen bij het tonen van aanbevelingen. Probeer het later opnieuw.
Doorgaan met winkelen
Six Tudor Queens: Jane Seymour, The Haunted Queen: Six Tudor Queens 3 (English Edition) van [Weir, Alison]
Kindle-app advertentie

Six Tudor Queens: Jane Seymour, The Haunted Queen: Six Tudor Queens 3 (English Edition) Kindle-editie

4.4 van 5 sterren 164 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 5,49

Productbeschrijving

Productbeschrijving

'This brilliant book is a bombshell! Jane Seymour the shy mouse type? Think again!' Kate Williams

Alison Weir, historian and author of the Sunday Times bestsellers Katherine of Aragon: The True Queen and Anne Boleyn: A King's Obsession, draws an enthralling portrait of Jane Seymour, Henry VIII's third queen, as you've never seen her before. Essential reading for fans of Philippa Gregory and Elizabeth Chadwick.

'This six-book series looks likely to become a landmark in historical fiction' The Times

THE WOMAN HAUNTED BY THE FATE OF HER PREDECESSOR.

Eleven days after the death of Anne Boleyn, Jane is dressing for her wedding to the King.

She has witnessed at first hand how courtly play can quickly turn to danger and knows she must bear a son . . . or face ruin.

This new Queen must therefore step out from the shadows cast by Katherine and Anne. In doing so, can she expose a gentler side to the brutal King?

JANE SEYMOUR
THE THIRD OF HENRY'S QUEENS
HER STORY

Acclaimed, bestselling historian Alison Weir draws on new research for her captivating novel, which paints a compelling portrait of Jane and casts fresh light on both traditional and modern perceptions of her. Jane was driven by the strength of her faith and a belief that she might do some good in a wicked world.

History tells us how she died.
This spellbinding novel explores the life she lived.

SIX TUDOR QUEENS. SIX NOVELS. SIX YEARS.

Readers love the SIX TUDOR QUEENS series:

'Alison Weir is such a good author I can hardly put it down'

'An extremely refreshing take on a very well-known period of history'

'Can't wait for the next one in the series'

'Weir really captures the essence of the people, I could envisage and understand all of them, this really is history brought to life'


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 2197 KB
  • Printlengte: 544 pagina's
  • Uitgever: Review (3 mei 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B071LTFXZR
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #34.989 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,4 van 5 sterren 160 recensies
Reviewer from Queens
3,0 van 5 sterrenGood, but some historical inaccuracies in Jane's story
20 mei 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
35 mensen vonden dit nuttig
Kate London
3,0 van 5 sterrenMore Like A Fairy Story Than An Accurate Description of Queen Jane
29 mei 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
30 mensen vonden dit nuttig
Dustin Hood
5,0 van 5 sterrenAn Engrossing Novel about Jane Seymour
18 mei 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
15 mensen vonden dit nuttig