Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 5,49
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

The Sisters of the Winter Wood (English Edition) van [Rossner, Rena]
Kindle-app advertentie

The Sisters of the Winter Wood (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 5,49


Productbeschrijving

Productbeschrijving

'LUSCIOUS AND HYPNOTIC . . . A gripping, powerful story of family, sisterhood. I gulped it down! - Madeline Miller, author of Song of Achilles and Circe

'An incredible achievement - a rich literary fairy tale' Robert Dinsdale, author of The Toymakers

Every family has a secret . . . and every secret tells a story.

In a remote village surrounded by forests on the border of Moldova and Ukraine, sisters Liba and Laya have been raised on the honeyed scent of their Mami's babka and the low rumble of their Tati's prayers. But when a troupe of mysterious men arrives, Laya falls under their spell - despite their mother's warning to be wary of strangers. And this is not the only danger lurking in the woods.

As dark forces close in on their small village, Liba and Laya discover a family secret passed down through generations. Faced with a magical heritage they never knew existed, the sisters realise the old fairy tales are true . . . and could save them all.

Captivating and boldly imaginative, Rena Rossner's debut invites you to enter a magical world of secrets, family ties and fairy tales weaving through history. Perfect for fans of The Bear and the Nightingale, Uprooted and The Night Circus.


'A graceful, poetic, deeply moving novel . . . a simply gorgeous book in every sense' Louisa Morgan

'The kind of book that Neil Gaiman and Naomi Novik might have cooked up together' Robert Dinsdale

'A stunning tapestry of a story unlike anything I've ever read. Laya and Liba are going to stick with me for a long, long time' Sara Holland, author of Everless

'An elegant tapestry of the love between sisters, the value of faith and family, and knowing one's true friends in times of peril' J. Kathleen Cheney

'Full of heart, history and enchantment' Publishers Weekly (starred review)


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1513 KB
  • Printlengte: 480 pagina's
  • Uitgever: Orbit (25 september 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07BNS7NFD
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #5.115 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews


Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,1 van 5 sterren 94 recensies
Chris812
1,0 van 5 sterrenBoys, boys, boys
27 november 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
85 mensen vonden dit nuttig
Mark Noce
5,0 van 5 sterrenA Fantastic Read!
3 oktober 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
28 mensen vonden dit nuttig
bookarts
5,0 van 5 sterrenWonderful Blend of History and Fantasy!
27 oktober 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
26 mensen vonden dit nuttig
Amazon Customer
5,0 van 5 sterrenBeautiful, magical
23 december 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
23 mensen vonden dit nuttig
LA Reader
5,0 van 5 sterrenEscape to Another Time and World
15 oktober 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
21 mensen vonden dit nuttig