Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 2,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Shadows on the Horizon: Two Tales From The Wild & Wicked West! (English Edition) van [Nash, Bobby]
Kindle-app advertentie

Shadows on the Horizon: Two Tales From The Wild & Wicked West! (English Edition) Kindle-editie

5.0 van 5 sterren 1 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 2,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Danger on the open plain!

Award-Winning Author Bobby Nash brings together two terrifying tales from the world's greatest frontier... The Wild West!

SHADOWS ON THE HORIZON reminds us that the most dangerous monsters to roam the Wild West isn't mystical or supernatural, but man himself. Ol' Doc Brand is reminded that no good deed goes unpunished when he helps a wounded stranger and gets more than he bargained for in the process.

RATTLED then reminds us that man is not alone int he wilderness. Nor is man always the most dangerous. Young Jim Bonner is about to come face to face with his worst nightmare.

Fans of Westworld and Tombstone will feel right at home in this savage land.

BEN Books proudly presents: Shadows on the Horizon by Bobby Nash

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1505 KB
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Uitgever: BEN Books (1 mei 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07CSSPBDD
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
click to open popover

No customer reviews

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 5,0 van 5 sterren 1 recensies
Darrell Grizzle
5,0 van 5 sterren Old West & Weird West
11 mei 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig