Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 7,49
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Shadow of Night: (All Souls 2) (All Souls Trilogy) (English Edition) van [Harkness, Deborah]
Kindle-app advertentie

Shadow of Night: (All Souls 2) (All Souls Trilogy) (English Edition) Kindle-editie

4,0 van 5 sterren 1 beoordelingen

Alle 2 indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
Kindle-editie, 10 jul 2012
EUR 7,49

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Fall deeper under the spell of Diana and Matthew in the captivating second volume of the No.1 internationally bestselling ALL SOULS trilogy, following A DISCOVERY OF WITCHES. Perfect for fans of Neil Gaiman and Diana Gabaldon.

*A Discovery of Witches is soon to be a major TV series - immerse yourself in the ALL SOULS world*

'Deborah Harkness writes as if she's the hugely more talented love child of Diana Gabaldon and J. K. Rowling' thebookbag.co.uk on SHADOW OF NIGHT

In a world of witches, daemons and vampires the fragile balance of peace is unravelling. Diana and Matthew's forbidden love has broken the laws dividing creatures. To discover the manuscript which holds their hope for the future, they must now travel back to the past.

When Diana Bishop, descended from a line of powerful witches, discovered a significant alchemical manuscript in the Bodleian Library, she sparked a struggle in which she became bound to long-lived vampire Matthew Clairmont. Now the coexistence of witches, daemons, vampires and humans is dangerously threatened. Seeking safety, Diana and Matthew travel back in time to London, 1590. But they soon realise that the past may not provide a haven. Reclaiming his former identity as poet and spy for Queen Elizabeth, the vampire falls back in with a group of radicals known as the School of Night. Many are unruly daemons, the creative minds of the age, including playwright Christopher Marlowe and mathematician Thomas Harriot. Together Matthew and Diana scour Tudor London for the elusive manuscript Ashmole 782, and search for the witch who will teach Diana how to control her remarkable powers...

Samenvatting

After the fantastic success of A DISCOVERY OF WITCHES, everyone is eagerly awaiting the second instalment of the All Souls trilogy. Historian Diana Bishop, descended from a line of powerful witches, and long-lived vampire Matthew Clairmont have broken the laws dividing creatures. Now the fragile coexistence of witches, daemons, vampires and humans is dangerously threatened.


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1821 KB
  • Printlengte: 592 pagina's
  • Uitgever: Headline (10 juli 2012)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B008071KCM
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: 4.0 van 5 sterren 1 klantenrecensie
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #15.808 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Klantrecensies

4,0 van 5 sterren
1 klantwaardering
5 sterren 0% (0%) 0%
4 sterren
100%
3 sterren 0% (0%) 0%
2 sterren 0% (0%) 0%
1 ster 0% (0%) 0%


1 klantenrecensie

Vertaal alle beoordelingen naar het Nederlands
21 november 2015
Indeling: Kindle-editieGeverifieerde aankoop

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,5 van 5 sterren 4.029 recensies
Sheila M
5,0 van 5 sterren A Journey Back in Time
29 december 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
48 mensen vonden dit nuttig
Librarijen
3,0 van 5 sterren Not quite as good as the first one.
19 december 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
20 mensen vonden dit nuttig
H. Grove (errantdreams)
2,0 van 5 sterren Consider my rating a 2.5
18 mei 2015 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
48 mensen vonden dit nuttig
Barbara
2,0 van 5 sterren Really boring book
6 december 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
11 mensen vonden dit nuttig