Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 4,12
Kindle-prijs: EUR 0,99

Bespaar EUR 3,13 (76%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Scrublands: The Stunning, Word-of-Mouth Thriller of 2019 (English Edition) van [Hammer, Chris]
Kindle-app advertentie

Scrublands: The Stunning, Word-of-Mouth Thriller of 2019 (English Edition) Kindle-editie

4,0 van 5 sterren 92 beoordelingen

Alle 2 indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 0,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

* * * WINNER OF THE CWA JOHN CREASEY DAGGER * * *

'Shimmers ... a tortured tale of blood and loss' Val McDermid

'Stunning ... Scrublands is that rare combination, a page-turner that stays long in the memory' Sunday Times (Crime Book of the Month)

The #1 Bestselling Australian crime novel, perfect for fans of Peter May and Jane Harper

In an isolated country town ravaged by drought, a charismatic young priest opens fire on his congregation, killing five men before being shot dead himself.

A year later, journalist Martin Scarsden arrives in Riversend to write a feature on the anniversary of the tragedy. But the stories he hears from the locals don't fit with the accepted version of events.

Just as Martin believes he is making headway, a shocking discovery rocks the town. The bodies of two backpackers - missing since the time of the massacre - are found in the scrublands. The media descends on Riversend and Martin is the one in the spotlight.

Wrestling with his own demons, Martin finds himself risking everything to uncover a truth that becomes more complex with every twist. But there are powerful forces determined to stop him, and he has no idea how far they will go to make sure the town's secrets stay buried.


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 2536 KB
  • Printlengte: 385 pagina's
  • Uitgever: Wildfire (25 juli 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07DXNR63B
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #123 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,1 van 5 sterren 84 recensies
Mark W Geiger
3,0 van 5 sterren Bouillabaisse of a book
19 januari 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
14 mensen vonden dit nuttig
Leonard B.
1,0 van 5 sterren Painful
7 maart 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
12 mensen vonden dit nuttig
Dave Schwinghammer
3,0 van 5 sterren Really Hot and Really Complicated
18 februari 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
7 mensen vonden dit nuttig
judyludy
2,0 van 5 sterren Good book spoilt!
13 september 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
12 mensen vonden dit nuttig
Dion Perry
5,0 van 5 sterren A must read whodunit and classic Australiana
19 augustus 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5 mensen vonden dit nuttig