Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 12,93
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren


Aanbevelingen voor u aan het laden
Aanbevelingen voor u

Aan winkelwagen toevoegen ...

Toegevoegd aan de winkelwagen

Niet toegevoegd

Artikel is toegevoegd aan uw winkelwagen

Winkelwagen bekijken

Niet toegevoegd

Er is een probleem met het toevoegen van dit artikel aan de winkelwagen. Probeer het later opnieuw.
Sorry, wij ondervinden momenteel problemen bij het tonen van aanbevelingen. Probeer het later opnieuw.
Doorgaan met winkelen
Passion on Park Avenue (The Central Park Pact Book 1) (English Edition) van [Layne, Lauren]
Kindle-app advertentie

Passion on Park Avenue (The Central Park Pact Book 1) (English Edition) Kindle-editie

4.0 van 5 sterren 132 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 12,93

Productbeschrijving

Productbeschrijving

An Oprah.com Best Romance Novel of 2019!

“Perfect for readers who love the dishy women's fiction of Candace Bushnell.” —Booklist

From the author of the New York Times bestselling Stiletto and Oxford series, the first in a sizzling new series following the unlikely friendship of three Upper East Side women as they struggle to achieve their dreams and find true love and happiness in the city that never sleeps.

For as long as she can remember, Bronx-born Naomi Powell has had one goal: to prove her worth among the Upper East Side elite—the same people for which her mom worked as a housekeeper. Now, as the strongminded, sassy CEO of one of the biggest jewelry empires in the country, Naomi finally has exactly what she wants—but it’s going to take more than just the right address to make Manhattan’s upper class stop treating her like an outsider.

The worst offender is her new neighbor, Oliver Cunningham—the grown son of the very family Naomi’s mother used to work for. Oliver used to torment Naomi when they were children, and as a ridiculously attractive adult, he’s tormenting her in entirely different ways. Now they find themselves engaged in a battle-of-wills that will either consume or destroy them.

“Strong characters and relatable situations elevate Layne’s bighearted contemporary...[which] digs into class differences, emotional baggage, and the reality of dealing with aging parents” (Publishers Weekly, starred review). With the sexy combination of charm, heart, and snark, Lauren Layne’s new series is perfect for fans of Christina Lauren and Sally Thorne.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 4700 KB
  • Printlengte: 289 pagina's
  • Uitgever: Gallery Books (28 mei 2019)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07M9LNBQ2
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #4.495 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)

Welke andere items kopen klanten na het bekijken van dit item?

click to open popover

No customer reviews

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%

Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,0 van 5 sterren 130 recensies
Claire
2,0 van 5 sterrenSo disappointed! What happened?
20 juni 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
19 mensen vonden dit nuttig
RECF
2,0 van 5 sterrenAbout 40% in and Naomi still holds a grudge
15 juli 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
6 mensen vonden dit nuttig
Cara
5,0 van 5 sterrenFantastic New Series!
28 mei 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
6 mensen vonden dit nuttig
Susan S
4,0 van 5 sterrenA WITTY, SLOW-BURNING, ENEMIES-TO-LOVERS ROMANCE
28 mei 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5 mensen vonden dit nuttig