Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 11,46
Kindle-prijs: EUR 4,99

Bespaar EUR 6,47 (56%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

The Other Woman: An incredibly gripping debut psychological thriller with shocking twists (English Edition) van [Jones, Sandie]
Kindle-app advertentie

The Other Woman: An incredibly gripping debut psychological thriller with shocking twists (English Edition) Kindle-editie

4.0 van 5 sterren 928 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 4,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

A Reese Witherspoon x Hello Sunshine Book Club Pick. 'One of the most twisted and entertaining plots' –Reese Witherspoon

The Other Woman by debut author Sandie Jones, is a gripping psychological thriller, perfect for fans of Michelle Frances's The Girlfriend and B A Paris's Behind Closed Doors.

When Emily meets Adam she knows he is the One.

That together they can deal with anything that is thrown at them.

But lurking in the shadows is another woman, Pammie.

Emily chose Adam, but she didn’t choose his mother.

There’s nothing a mother wouldn’t do for her son, and now Emily is about to find out just how far Pammie will go to get what she wants . . .

What everyone is saying:

‘Thoroughly entertaining. Pammie is the mother-in-law from hell!’
Michelle Frances, number one bestselling author of The Girlfriend

‘Such a compulsive, claustrophobic read. It made my heart rate climb, speaking to my darkest fears as a wife and mother’
Emma Kavanagh, author of The Killer on the Wall

‘A twisty, deliciously fun read’
Sarah Pekkanen, bestselling author of The Wife Between Us

‘Exceptional debut novel! If you only read one book this year, make it this one!’
Beverley on amazon

‘This is a page turner that will keep you flipping pages when you should be sleeping!’
Lynnette on netgalley

‘I don't usually do reviews but will make an exception for this debut book by Sandie Jones . . . I can assure you this book is really worth 5 stars’
Rosemary on amazon

Wow, it's nearly midnight, way past the time I should be asleep, but I could not stop this until the end - and what an ending!
Joanna on netgalley


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1404 KB
  • Printlengte: 441 pagina's
  • Uitgever: Pan; Main Market editie (29 maart 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B0786SLG8H
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #10.318 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 3,9 van 5 sterren 852 recensies
dnkb
2,0 van 5 sterren Just...no
6 september 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
209 mensen vonden dit nuttig
Robin K
2,0 van 5 sterren Disappointment After Hyped Promos!/Completely Average & Predictable
10 november 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
76 mensen vonden dit nuttig
Laura
1,0 van 5 sterren Contrived
3 september 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
75 mensen vonden dit nuttig
N.S.
2,0 van 5 sterren Disappointing
4 september 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
44 mensen vonden dit nuttig
Susan
4,0 van 5 sterren A stellar debut!
29 augustus 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
49 mensen vonden dit nuttig