Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
  • Android
  • Windows Phone
  • Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

Kindle-prijs: EUR 14,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Leveren op je Kindle of een ander apparaat

Leveren op je Kindle of een ander apparaat

Orphan X (Een Orphan X-thriller Book 1) van [Hurwitz, Gregg]
Kindle-app advertentie

Orphan X (Een Orphan X-thriller Book 1) Kindle-editie

4.0 van 5 sterren 1 klantenrecensie

Alle formaten en edities bekijken Andere formaten en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle, 27 sep 2016
"Probeer het later opnieuw"
EUR 14,99

Lengte: 374 pagina's Verbeterd lettertype: Ingeschakeld Bladeren: Ingeschakeld

Geef ons feedback
Klik hier om een korte enquête in te vullen. Jouw mening is heel belangrijk voor ons. Feedback geven.

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Hij is een mythische figuur, een man wiens naam alleen maar wordt gefluisterd. De Nowhere Man. Er wordt beweerd dat hij alles zal doen om je te beschermen als je om zijn hulp vraagt en dat hij nooit faalt. Maar de Nowhere Man is geen sprookje, hij bestaat echt…


Evan Smoak zet zijn aanzienlijke persoonlijke vaardigheden en middelen in om hen te helpen die zich tot niemand anders kunnen wenden. Als kind werd hij geselecteerd voor het Orphan-project, een officieel niet-bestaand trainingsprogramma binnen de geheime dienst. De Orphans werden opgeleid tot de beste sluipmoordenaars ter wereld en de allerbeste onder hen was Orphan X: Evan Smoak. Maar op een dag verdween Evan in het niets.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 2350 KB
  • Printlengte: 374 pagina's
  • Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers (27 september 2016)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Nederlands
  • ASIN: B01IBLXC18
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: 4.0 van 5 sterren  Alle recensies bekijken (1 klantenrecensie)
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #7.998 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)

Welke andere items kopen klanten nadat zij dit item hebben bekeken?

Klantenrecensies

4.0 van 5 sterren
5 sterren
0
4 sterren
1
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Klantenrecensie bekijken
Deel je gedachten met andere klanten

Top klantenrecensies

Geverifieerde aankoop
Voor liefhebbers van Robert Ludlum, Lee Child. ee mannen boek, maar ontzettend goed geschreven. Veel actie en realistisch scenes. Aanrader voor een aantal uren leesplezier!
Vond je deze recensie nuttig? Ja Nee Feedback wordt verstuurd...
Hartelijk dank voor je feedback.
We kunnen je stem niet registreren. Probeer het opnieuw.
Misbruik melden