Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 4,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

The Oasis (Lords of the Two Lands Historical Adventures Book 2) (English Edition) van [Gedge, Pauline]
Kindle-app advertentie

The Oasis (Lords of the Two Lands Historical Adventures Book 2) (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 4,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

He must fight the war his father started – whatever the cost.

After the death of his father, Kamose must assume command of the rebellion. Leading the native princes against their overlords, he makes a perilous sweep up the river Nile toward the delta strongholds of the Hyksos, but the long domination of the invaders has given them an iron grip of the land.

Despite the odds he must fight the battle his father started against the ruthless rulers who have held Egypt for two hundred years. The war will be gruelling, and many will fall. Can the Tao family survive, gain the favour of the Gods and save Egypt?

The Oasis, second in the epic Lords of the Two Lands series, is perfect for fans of Bernard Cornwell and Conn Iggulden.

Praise for The Oasis

‘Best Historical Fiction: The Oasis by Pauline Gedge’ Washington Post Book World

‘Gedge excels at setting the scene and subtly evoking a sense of the period as she tells a timeless story of greed, love, and revenge’ Kirkus Reviews

‘Blends impeccable historical research with superb fiction’ Cleveland Plain Dealer


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1844 KB
  • Printlengte: 493 pagina's
  • Uitgever: Canelo Adventure (18 oktober 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07JDNYMM6
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #37.326 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,2 van 5 sterren 13 recensies
Pat Savu
5,0 van 5 sterren The Enemy within
21 oktober 2000 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
3 mensen vonden dit nuttig
Janet L. Gomez
5,0 van 5 sterren What a Great Read
20 oktober 2002 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
2 mensen vonden dit nuttig
Evelyn D. Batchelor
5,0 van 5 sterren Volume 2 of the Trilogy
16 februari 2013 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Nicholas Perkins
5,0 van 5 sterren Five Stars
28 juni 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
S. Smith
5,0 van 5 sterren Captivating...
9 mei 2001 - Gepubliceerd op Amazon.com
10 mensen vonden dit nuttig