Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 6,30
Kindle-prijs: EUR 0,99

Bespaar EUR 5,31 (84%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Facebook Twitter Pinterest
Nomad: A Novel (The Marc Dane Series): The most explosive thriller you'll read all year (English Edition) van [Swallow, James]
Kindle-app advertentie

Nomad: A Novel (The Marc Dane Series): The most explosive thriller you'll read all year (English Edition) Kindle-editie

5.0 van 5 sterren 1 klantenrecensie

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie, 2 jun 2016
EUR 0,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

'NOMAD is unputdownable. A must-read.' - Wilbur Smith

FIND THE TRUTH BEFORE THEY FIND YOU

A pulse-racing thriller - perfect for fans of I Am Pilgrim, Bourne, 24 and Homeland

Marc Dane is a MI6 field agent at home behind a computer screen, one step away from the action. But when a brutal attack on his team leaves Marc as the only survivor - and with the shocking knowledge that there are traitors inside MI6 - he's forced into the front line.

However the evidence seems to point towards Marc as the perpetrator of the attack. Accused of betraying his country, he must race against time to clear his name.

With nowhere to turn to for help and no one left to trust, Marc is forced to rely on the elusive Rubicon group and their operative Lucy Keyes. Ex US Army, Lucy also knows what it's like to be an outsider, and she's got the skills that Marc is sorely lacking.

A terrorist attack is coming, one bigger and more deadly than has ever been seen before. With the eyes of the security establishment elsewhere, only Lucy and Marc can stop the attack before it's too late.


PRAISE FOR NOMAD

'An intelligent, likable and, above all, believable hero is faced with a frighteningly credible threat in a thriller that hits the tarmac running and doesn't stop accelerating until its terrifying conclusion.' Ben Aaronovitch, author of the Sunday Times bestselling PC Peter Grant novels

'A terrific white-knuckle, lip-chewing thriller. Marc Dane is the British Jason Bourne. About bloody time!' Rhianna Pratchett

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1042 KB
  • Printlengte: 462 pagina's
  • Aantal pagina's van bron-ISBN: 0765395118
  • Uitgever: Zaffre (2 juni 2016)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B01BU0A3RS
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: 5.0 van 5 sterren 1 klantenrecensie
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #1.447 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

1 customer review

5,0 van 5 sterren

Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Er worden 1-1 van 1 recensies weergegeven

17 september 2016
Geverifieerde aankoop

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 3,9 van 5 sterren 107 recensies
Amazon Customer
3,0 van 5 sterrenSorry not the most explosive thriller of the year
31 augustus 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
8 mensen vonden dit nuttig.
Bishop
3,0 van 5 sterrenBang!
22 april 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5 mensen vonden dit nuttig.
Tristan Pettit
4,0 van 5 sterrenA great read. Became predictable though
1 september 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
2 mensen vonden dit nuttig.
Willem Jan Leenheer
4,0 van 5 sterrenJust great reading.
11 januari 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
2 mensen vonden dit nuttig.
monte8888
5,0 van 5 sterrenWhat a thriller James Swallow
6 juli 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig.

Waar zijn mijn items?

Verzending en retourzendingen