Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 2,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Murder in the Servants' Hall (Rose Simpson Mysteries Book 5) (English Edition) van [Addison, Margaret]
Kindle-app advertentie

Murder in the Servants' Hall (Rose Simpson Mysteries Book 5) (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 2,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

The fifth book in the Rose Simpson Mysteries series.
It is 1931 and Rose Simpson is busy with preparations for her forthcoming marriage to the young Earl of Belvedere, not thinking for a minute that she will be required to use her detective skills. Against her better judgement, she is persuaded by the earl’s sister, Lady Lavinia Sedgwick, to come to the aid of one of her acquaintances, Millicent Grayson-Smith, whose diamond necklace has been stolen. Believing the culprit to be one of the servants, Rose visits Crossing Manor to commence her investigation, little realising that she will soon be required to investigate a murder in the servants’ hall.
“Murder in the Servants’ Hall” is full of intrigue, clues and red herrings, with nearly everyone having a motive for wishing the victim dead. This is a classic country house murder mystery set during the golden age of crime and will appeal to fans of Agatha Christie and Downton Abbey.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 2101 KB
  • Printlengte: 251 pagina's
  • Uitgever: Margaret Addison (31 januari 2016)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B01BCM9J24
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #35.175 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews


Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,4 van 5 sterren 110 recensies
Elisabeth Kilmer
3,0 van 5 sterrenAnother good story if you don't mind faulty editing
17 december 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
3 mensen vonden dit nuttig.
Lydia
1,0 van 5 sterrenLady Rose Simpson novels are increasingly AWFUL.
26 augustus 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
2 mensen vonden dit nuttig.
Anne Phillips
4,0 van 5 sterrenOne of the servant's must have done it!
3 maart 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
2 mensen vonden dit nuttig.
Susan
5,0 van 5 sterrenRose is Back!
29 februari 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5 mensen vonden dit nuttig.
The Library Lady
4,0 van 5 sterrenI enjoyed Murder in the Servants' Hall maybe more than the ...
16 februari 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
7 mensen vonden dit nuttig.