Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
  • Android
  • Windows Phone
  • Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

Kindle-prijs: EUR 0,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Minor: Volume One (The Journals of Meghan McDonnell Book 1) (English Edition) van [McDonnell, Meghan]
Kindle-app advertentie

Minor: Volume One (The Journals of Meghan McDonnell Book 1) (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie, 18 dec 2015
EUR 0,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Minor: Volume One is the first installment of Meghan McDonnell's real life personal journals and spans her eighth year through age 17 and includes reflections on family, friendship, education, a stint at survival camp, and coming of age.
For 30 years, McDonnell has chronicled her life beginning at age eight through present day. With searing candor and tenderness, her musings on daily experiences and observations of family, social and romantic relationships, and the interior life coalesce in a commentary on facing passion and fear, embracing the light and dark, and American life in the 21st century. Wide in scope and vivid in detail, her journals are her confessional love letter to the world. Join her on a fearless, vulnerable, sometimes painful and quixotic, but always honest journey, also known as the human experience. Readers who love Joan Didion or Cheryl Strayed will enjoy this author.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1474.0 KB
  • Printlengte: 172 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B0195KUAG4
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
click to open popover

Klantrecensies

Er zijn nog geen klantenrecensies.
Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,5 van 5 sterren 4 recensies
2 mensen vonden dit nuttig.
5,0 van 5 sterrenSincere, honest, and real!
op 11 april 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig.
4,0 van 5 sterrenCandid and honest....
op 28 augustus 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig.
4,0 van 5 sterrenTotally Real
op 3 juli 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig.
5,0 van 5 sterrenGoing through my own memories
op 28 juni 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com

Waar zijn mijn items?

Verzending en retourzendingen