Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 0,99
Kindle-prijs: EUR 0,00

Bespaar EUR 0,99 (100%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Minor: Volume One (The Journals of Meghan McDonnell Book 1) (English Edition) van [McDonnell, Meghan]
Kindle-app advertentie

Minor: Volume One (The Journals of Meghan McDonnell Book 1) (English Edition) Kindle-editie

3,4 van 5 sterren 6 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 0,00

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Minor: Volume One is the first installment of Meghan McDonnell's real life personal journals and spans her eighth year through age 17 and includes reflections on family, friendship, education, a stint at survival camp, and coming of age.
For 30 years, McDonnell has chronicled her life beginning at age eight through present day. With searing candor and tenderness, her musings on daily experiences and observations of family, social and romantic relationships, and the interior life coalesce in a commentary on facing passion and fear, embracing the light and dark, and American life in the 21st century. Wide in scope and vivid in detail, her journals are her confessional love letter to the world. Join her on a fearless, vulnerable, sometimes painful and quixotic, but always honest journey, also known as the human experience. Readers who love Joan Didion or Cheryl Strayed will enjoy this author.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1475 KB
  • Printlengte: 172 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B0195KUAG4
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Klantenrecensies: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #9.148 Gratis op Kindle Store (Top 100 gratis in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 3,5 van 5 sterren 5 recensies
Charity Rowell
5,0 van 5 sterren Sincere, honest, and real!
11 april 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
3 mensen vonden dit nuttig
Amy's Bookshelf Reviews
4,0 van 5 sterren Totally Real
3 juli 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig
SherriM
1,0 van 5 sterren Idiotic timewaster
23 november 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
ReadingWritings
4,0 van 5 sterren Candid and honest....
28 augustus 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig
Carmen
5,0 van 5 sterren Going through my own memories
28 juni 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig