Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 4,49
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Maybe This Time: The heart-warming new novel of love and friendship from the bestselling author (English Edition) van [Mansell, Jill]
Kindle-app advertentie

Maybe This Time: The heart-warming new novel of love and friendship from the bestselling author (English Edition) Kindle-editie

4.0 van 5 sterren 1 klantenrecensie

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 4,49

Welke andere items kopen klanten na het bekijken van dit item?


Productbeschrijving

Productbeschrijving

THE SUNDAY TIMES NO. 3 BESTSELLER!

Heartwarming and joyful - the brand new romantic comedy from the Sunday Times bestselling author of THIS COULD CHANGE EVERYTHING. An irresistible read for fans of Lucy Diamond and Katie Fforde.

'Mansell has delivered another winner with this compelling, thoughtful, emotionally intelligent book about love, friendship and not giving up' Daily Mail

Mimi isn't looking for love when she spends a weekend in Goosebrook, the Cotswolds village her dad has moved to. And her first encounter with Cal, who lives there too, is nothing like a scene in a romantic movie - although she can't help noticing how charismatic he is. But Cal's in no position to be any more than a friend, and Mimi heads back to her busy London life.

When they meet again four years later, it's still not to be. Cal is focusing on his family, and Mimi on her career. Then Cal dives into a potentially perfect new romance whilst Mimi's busy fixing other people's relationships.

It seems as if something, or someone else, always gets in their way. Will it ever be the right time for both of them?

The joy of Jill's novels:

'The queen of witty, heart-warming, feel-good love stories' Red

'A heartwarming treat from one of my favourite writers' Katie Fforde

'Reading Jill is always such a joy!' Veronica Henry

What readers are saying about MAYBE THIS TIME:

'One of the best books that Jill Mansell has written... I absolutely loved this'

'Another wonderful read'

'A warm, engaging read'


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1488 KB
  • Printlengte: 338 pagina's
  • Aantal pagina's van bron-ISBN: 1492689351
  • Uitgever: Review (24 januari 2019)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B079RJSG3K
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: 4.0 van 5 sterren 1 klantenrecensie
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #5.207 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

1 customer review

4,0 van 5 sterren

Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Er worden 1-1 van 1 recensies weergegeven

1 juli 2019
Indeling: Kindle-editie

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,0 van 5 sterren 45 recensies
Jessie
1,0 van 5 sterrenPretty boring
24 april 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Indeling: Kindle-editieGeverifieerde aankoop
87 mensen vonden dit nuttig
Claire
2,0 van 5 sterrenNo chemistry at all
6 juni 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
44 mensen vonden dit nuttig
Mom of two....
3,0 van 5 sterrenNot like her earlier books
5 juli 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig
lizzie2
1,0 van 5 sterrenSkip this one
27 juli 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
J.K
3,0 van 5 sterrenNot for me
4 juni 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
21 mensen vonden dit nuttig