Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 1,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Kindle-app advertentie
The Man on the Street: a completely addictive crime thriller for fans of Ian Rankin and Robert Galbraith van [Wood, Trevor]

The Man on the Street: a completely addictive crime thriller for fans of Ian Rankin and Robert Galbraith Kindle-editie

4,5 van 5 sterren 2 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 1,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

GRITTY, NEWCASTLE-SET CRIME FOR FANS OF IAN RANKIN AND ROBERT GALBRAITH

'Fresh, original, authentic and gritty - should be an instant classic' LEE CHILD

'Intricate, expertly paced with a shocking conclusion ... Jimmy is a character you root for from page one ... Simply supberb' M. W. CRAVEN, author of THE PUPPET SHOW

It started with a splash. Jimmy, a homeless veteran grappling with PTSD, did his best to pretend he hadn't heard it - the sound of something heavy falling into the Tyne at the height of an argument between two men on the riverbank. Not his fight.

Then he sees the headline: GIRL IN MISSING DAD PLEA. The girl, Carrie, reminds him of someone he lost, and this makes his mind up: it's time to stop hiding from his past. But telling Carrie, what he heard - or thought he heard - turns out to be just the beginning of the story.

The police don't believe him, but Carrie is adamant that something awful has happened to her dad and Jimmy agrees to help her, putting himself at risk from enemies old and new.

But Jimmy has one big advantage: when you've got nothing, you've got nothing to lose.


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 3062 KB
  • Printlengte: 432 pagina's
  • Uitgever: Quercus (31 oktober 2019)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07L98K8XQ
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Klantenrecensies: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #2.681 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,5 van 5 sterren 2 recensies
SandyJ21
4,0 van 5 sterren Compelling and complex
22 november 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Brenda Telford
5,0 van 5 sterren Gritty crime thriller!
5 november 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com