Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 11,80
Kindle-prijs: EUR 4,99

Bespaar EUR 6,81 (58%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

The Love Letter (English Edition) van [Riley, Lucinda]
Kindle-app advertentie

The Love Letter (English Edition) Kindle-editie

4,4 van 5 sterren 61 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 4,99

Productbeschrijving

Recensie

"Riley has written another intricately plotted, compelling family saga, which presents historical and cultural attitudes of the time and place in which her characters live. . . . The story is elegantly sculpted and rich with history . . . will please fans of romance as well as historical fiction lovers." --Library Journal on The Angel Tree

"A bit of a ghost story, a little romance, some historical fiction, and plenty of family drama mix into one wonderful story. . . . A sure bet for fans of Lauren Willig, Kate Morton, or Maeve Binchy." --Library Journal on The Midnight Rose

"A sweeping, poignant saga that will enthrall fans of The House at Riverton, Rebecca, and Downton Abbey." --Shelf Awareness on The Orchid House

"This page-turning, multigenerational sudser by best-selling Riley (The Storm Sister, 2016) will appeal to fans of Barbara Taylor Bradford and Penny Vincenzi." --Booklist on The Angel Tree

Productbeschrijving

Keeping secrets is a dangerous game . . .

1995, London.

When Sir James Harrison, one the greatest actors of his generation, passes away at the age of ninety-five he leaves behind not just a heartbroken family but also a secret so shocking, so devastating that it could rock the English establishment to its core . . .

Joanna Haslam is an ambitious young journalist, assigned to cover the legendary actor’s funeral. The great and the good of the celebrity world are there. But Joanna stumbles on something dark beneath the glamour: the mention of a letter James Harrison has left behind, the contents of which others have been desperate to conceal for over seventy years. As she peels back the veil of lies that has shrouded the secret, she realizes that there are other forces attempting to prevent her from discovering the truth. And they’ll stop at nothing to reach the letter before she does.

The Love Letter is a thrilling novel full of secrets, lies and unforgettable twists, from the internationally bestselling author, Lucinda Riley.

*This title was originally published as Seeing Double.*


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 3479 KB
  • Printlengte: 624 pagina's
  • Uitgever: Macmillan; Main Market editie (26 juli 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07B7RHHWM
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Klantenrecensies: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #771 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,4 van 5 sterren 56 recensies
Carol M.
5,0 van 5 sterren As an Avid Reader I wish I could give this book more than 5 stars
24 februari 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
8 mensen vonden dit nuttig
Fiona Sparg
5,0 van 5 sterren Definitely her best book ever!
20 september 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5 mensen vonden dit nuttig
Dmg Strongman
3,0 van 5 sterren An interesting tale
7 september 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5 mensen vonden dit nuttig
Katharin Dewey
3,0 van 5 sterren Interesting Story
23 februari 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig
Mrs. M. A. D'souza
5,0 van 5 sterren Great read
14 september 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
3 mensen vonden dit nuttig