Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 3,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Limit (English Edition) van [Schätzing, Frank]

Limit (English Edition) Kindle-editie

3,2 van 5 sterren 40 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 3,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Perfect for fans of Neal Stephenson and Peter F. Hamilton, an epic science-fiction novel from Germany's most successful thriller writer.

The first space elevator connects the Earth to the Moon, prompting a breathless race between the Americans and Chinese to get to the Moon's helium-3 - the rare element that promises to solve all the world's energy problems.

In Shanghai, cyber-detective Owen Jericho has been hired to find Yoyo, a missing girl, but what started as a routine investigation soon develops into a nightmarish hunt. There's a crazed assassin hot on his heels, all because Yoyo accidentally stumbled onto a secret society called Hydra - and now it's not just her life at risk.

Following the Hydra trail takes Jericho and Yoyo round the world and finally to the Gaia, the Moon's very first hotel, where a billionaire entrepreneur is entertaining some of the world's richest and most influential men and women

But the secret society that is Hydra has its own plans for the Earth - and the Moon. And nothing and no one will be allowed to stand in its way.


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1889 KB
  • Printlengte: 1249 pagina's
  • Uitgever: Jo Fletcher Books; 01 editie (7 november 2013)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B00EDOBZQM
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Klantenrecensies: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #34.587 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 3,2 van 5 sterren 40 recensies
gtvManager
5,0 van 5 sterren Invest in this massive tome!
12 augustus 2014 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Harry
2,0 van 5 sterren Not recommended
7 augustus 2015 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
2 mensen vonden dit nuttig
CloudSmasher
1,0 van 5 sterren A Sci-Fi based left wing tree hugger tirade meets Kill Bill
11 juni 2014 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
8 mensen vonden dit nuttig
Anthony
4,0 van 5 sterren a good read
13 augustus 2015 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
EXPAT07
5,0 van 5 sterren A long jouurney through madness and the moon
25 september 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop