Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 5,31
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Limbo: Volume Three (The Journals of Meghan McDonnell Book 3) (English Edition) van [McDonnell, Meghan]
Kindle-app advertentie

Limbo: Volume Three (The Journals of Meghan McDonnell Book 3) (English Edition) Kindle-editie

4,6 van 5 sterren 3 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 5,31

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Limbo: Volume Three of this addictive and vicarious real-life series spans Meghan McDonnell's search for identity, grappling with life choices and heart ache, and plans for travel to Europe.
For 30 years, McDonnell has intimately chronicled her life beginning at age eight through present day. With searing candor and tenderness, her musings on daily experiences and observations of family, social and romantic relationships, and the interior life coalesce in a commentary on facing passion and fear, embracing the light and dark, and American life in the 21st century. Wide in scope and vivid and provocative in detail, her journals are her confessional love letter to the world. Join her on a fearless, vulnerable, profoundly surprising, sometimes painful and quixotic, but always honest journey, also known as the human experience. Readers who love Karl Ove Knausgaard or Cheryl Strayed will enjoy this author.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 2869 KB
  • Printlengte: 186 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B019CXZY1K
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Klantenrecensies: Schrijf als eerste een recensie over dit item
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,6 van 5 sterren 3 recensies
ReadingWritings
5,0 van 5 sterren Excellent personal account
15 juli 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
2 mensen vonden dit nuttig
Amy's Bookshelf Reviews
4,0 van 5 sterren A woman's detailed life
3 juli 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
2 mensen vonden dit nuttig
Carmen
5,0 van 5 sterren A more positive read
12 juli 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig