Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
  • Android
  • Windows Phone
  • Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

Kindle-prijs: EUR 0,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Leveren op je Kindle of een ander apparaat

Leveren op je Kindle of een ander apparaat

Limbo: Volume Three (The Journals of Meghan McDonnell Book 3) (English Edition) van [McDonnell, Meghan]
Kindle-app advertentie

Limbo: Volume Three (The Journals of Meghan McDonnell Book 3) (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle, 18 dec 2015
"Probeer het later opnieuw"
EUR 0,99

Lengte: 184 pagina's Verbeterd lettertype: Ingeschakeld Bladeren: Ingeschakeld
Taal: Engels
  • Gelijksoortige boeken als Limbo: Volume Three (The Journals of Meghan McDonnell Book 3) (English Edition)

Geef ons feedback
Klik hier om een korte enquête in te vullen. Jouw mening is heel belangrijk voor ons. Feedback geven.

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Limbo is the third installment of the personal journals in which, for over 20 years, writer Meghan McDonnell has chronicled her life beginning at age eight through present day. With searing candor and tenderness, her musings on daily life and observations of family, social and romantic relationships coalesce in a commentary on challenges, facing down passion and fear, and American life in the 21st century. Wide in scope and vivid in detail, her journals are her confessional love letter to the world. Join her on a fearless, vulnerable, sometimes painful and quixotic, but always honest journey, also known as the human experience.Readers who love Cheryl Strayed or Karl Ove Knausgaard will enjoy this author.

Volume three of this addictive and vicarious series spans her search for identity, grappling with life choices and heart ache, and plans for travel to Europe.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 764 KB
  • Printlengte: 184 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B019CXZY1K
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
click to open popover

Klantenrecensies

Er zijn nog geen klantenrecensies.
5 sterren
4 sterren
3 sterren
2 sterren
1 ster