Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 5,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

The Letter: An unforgettable novel of forbidden love, secrets, and sacrifice. (English Edition) van [Saberton, Ruth]
Kindle-app advertentie

The Letter: An unforgettable novel of forbidden love, secrets, and sacrifice. (English Edition) Kindle-editie

4.8 van 5 sterren 411 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 5,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Sometimes secrets refuse to be buried … 


On the eve of the First World War aspiring poet and Lord of the Manor’s heir, Kit Rivers accepts that his duty is to his family and his country. Yet when he falls passionately in love, Kit discovers hard choices must be made when conflict threatens everything he holds dear and shatters his world beyond all recognition.

One century later, newly widowed Chloe Pencarrow exchanges London life for an isolated Cornish house. Haunted by memories, Chloe’s interest in a local war memorial proves a welcome distraction from grief and leads to a fascination with a collection of forgotten poetry. As Chloe’s own story becomes entwined with Kit’s, she finds herself caught in a tangled web of love, loss, and the darkest of secrets…


Shortlisted for the prestigious Winston Graham Historical Fiction Prize 2018, The Letter is a beautiful novel set in England between the First World War and the present day. Perfect for fans of Kate Morton, it is a story of family, forbidden love, and long kept secrets. 

***** "One of my books of the year," Being Anne.
***** "Will break your heart and touch your soul." Amazon Vine reviewer.

This suspenseful novel is set in Cornwall and reminiscent of Daphne du Maurier and Rosamunde Pilcher. Romantic and moving, it is a tale of loss and love, the devastation of war and a homage to the lives shattered in the trenches and at home.

A #1 bestseller on Amazon UK, The Letter is a vivid novel of heart-break and passion, with characters - and an ending - the reader won't forget.


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 655 KB
  • Printlengte: 414 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Uitgever: Millington; 1 editie (31 december 2017)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B078QXTD6T
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #33.112 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,8 van 5 sterren 400 recensies
Mimi
5,0 van 5 sterren Captivating
5 januari 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
66 mensen vonden dit nuttig
ThoughtfulReader
5,0 van 5 sterren A masterpiece.
9 januari 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
30 mensen vonden dit nuttig
Jennifer
5,0 van 5 sterren It brought old feelings alive
13 december 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
19 mensen vonden dit nuttig
mimi
2,0 van 5 sterren Does not live up to hype
19 november 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
20 mensen vonden dit nuttig
Sunny
5,0 van 5 sterren A poignant romance and historical fiction combined
16 maart 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
15 mensen vonden dit nuttig