Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 5,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren


Aanbevelingen voor u aan het laden
Aanbevelingen voor u

Aan winkelwagen toevoegen ...

Toegevoegd aan de winkelwagen

Niet toegevoegd

Artikel is toegevoegd aan uw winkelwagen

Winkelwagen bekijken

Niet toegevoegd

Er is een probleem met het toevoegen van dit artikel aan de winkelwagen. Probeer het later opnieuw.
Sorry, wij ondervinden momenteel problemen bij het tonen van aanbevelingen. Probeer het later opnieuw.
Doorgaan met winkelen
The Letter: A captivating story of forbidden love, secrets, and sacrifice. (English Edition) van [Saberton, Ruth]
Kindle-app advertentie

The Letter: A captivating story of forbidden love, secrets, and sacrifice. (English Edition) Kindle-editie

4.8 van 5 sterren 392 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 5,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Shortlisted for the prestigious Winston Graham Historical Fiction Prize 2018, The Letter is a beautiful novel set in England between the First World War and the present day. Perfect for fans of Downton Abbey, it is a story of family, forbidden love, and the darkest of secrets.

"One of my books of the year," Being Anne.
"Will break your heart and touch your soul." Amazon Vine reviewer.

On the eve of the First World War aspiring poet Kit Rivers looks forward to a bright future. As the Lord of the Manor's heir, Kit’s duty is to the family estate but when he falls passionately in love he knows a hard choice must be made. Yet before the golden days of summer can fade into autumn, war comes and changes his world forever.

One century later young widow Chloe exchanges London for an isolated Cornish house. Haunted by memories, Chloe’s interest in an obscure war poet, Kit Rivers, proves a welcome distraction from grief and leads her to piece together a forgotten history. Faced with more questions than answers, her own life soon becomes entwined with Kit's through love, loss, and the darkest of secrets…

This suspenseful novel is set in Cornwall and reminiscent of Daphne du Maurier and Rosamunde Pilcher. Romantic and moving, it is a tale of loss and love, the devastation of war and a homage to the lives shattered in the trenches and at home.

A #1 bestseller on Amazon UK, The Letter is a vivid novel of heart-break and passion, with characters - and an ending - the reader won't forget.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 655 KB
  • Printlengte: 414 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Uitgever: Millington; 1 editie (31 december 2017)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B078QXTD6T
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #7.897 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)

No customer reviews

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%

Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,8 van 5 sterren 390 recensies
Mimi
5,0 van 5 sterrenCaptivating
5 januari 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
63 mensen vonden dit nuttig
ThoughtfulReader
5,0 van 5 sterrenA masterpiece.
9 januari 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
29 mensen vonden dit nuttig
Jennifer
5,0 van 5 sterrenIt brought old feelings alive
13 december 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
18 mensen vonden dit nuttig
mimi
2,0 van 5 sterrenDoes not live up to hype
19 november 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
19 mensen vonden dit nuttig
Sunny
5,0 van 5 sterrenA poignant romance and historical fiction combined
16 maart 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
15 mensen vonden dit nuttig