Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 4,49
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

The Last Days of Jack Sparks: The most chilling and unpredictable thriller of the year (English Edition) van [Arnopp, Jason]
Kindle-app advertentie

The Last Days of Jack Sparks: The most chilling and unpredictable thriller of the year (English Edition) Kindle-editie

4,5 van 5 sterren 156 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 4,49

Productbeschrijving

Productbeschrijving

***THE TOP TEN EBOOK BESTSELLER***

'Magnificent' Alan Moore
'I couldn't put the book down' Ron Howard
'Chilling and utterly immersive' M. R. Carey

It was no secret that journalist Jack Sparks had been researching the occult for his new book. No stranger to controversy, he'd already triggered a furious Twitter storm by mocking an exorcism he witnessed.

Then there was that video: forty seconds of chilling footage that Jack repeatedly claimed was not of his making, yet was posted from his own YouTube account.

Nobody knew what happened to Jack in the days that followed - until now.


'Fascinating, hilarious, disturbing, exciting and surprising as hell' Ron Howard, director of Apollo 13, A Beautiful Mind and The Da Vinci Code

'Brilliantly paced, utterly compelling, I didn't have *a clue* what would happen' Toby Whithouse

'Super spooky and addictively written' Heat

'We fell hard for Jason Arnopp's whip-smart and impulsive thriller . . . meet your new favourite book' iBooks Store

'Wittier than the lovechild of Stephen Fry and Charlie Brooker, scarier than watching The Exorcist in an abandoned asylum' Sarah Lotz, author of The Three

'This is The Omen for the social media age' Chris Brookmyre

'Ingenious and funny . . . A magnificent millennial nightmare' Alan Moore


DISCOVER THIS YEAR'S MOST TALKED-ABOUT THRILLER - perfect for fans of Stephen King, Irvine Welsh and Chuck Palahniuk.

Look out for GHOSTER, the new razor-sharp supernatural thriller from Jason Arnopp

Samenvatting

A chilling and unpredictable thriller about death, the occult and social media. 'Wow. Seriously hard to put down... Chilling and utterly immersive' M.R. Care

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 792 KB
  • Printlengte: 432 pagina's
  • Uitgever: Orbit (3 maart 2016)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B010PIFZMO
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #36.198 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,5 van 5 sterren 154 recensies
stachehunter
5,0 van 5 sterren YouTube VS The Exorcist
27 mei 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
17 mensen vonden dit nuttig
Kindle Customer
5,0 van 5 sterren An incredibly tense read. A fresh horror classic.
1 oktober 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
10 mensen vonden dit nuttig
Kindle Customer
5,0 van 5 sterren THE Pre-Halloween Spooky Read!
17 oktober 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
9 mensen vonden dit nuttig
Keith Chartier
5,0 van 5 sterren A Home Run for Supernatural Fiction.
10 oktober 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
8 mensen vonden dit nuttig