Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
  • Android
  • Windows Phone
  • Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

Catalogusprijs digitale editie: EUR 0,99
Kindle-prijs: EUR 0,00

Bespaar EUR 0,99 (100%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Justice Calling (The Twenty-Sided Sorceress Book 1) (English Edition) van [Bellet, Annie]
Kindle-app advertentie

Justice Calling (The Twenty-Sided Sorceress Book 1) (English Edition) Kindle-editie

4.0 van 5 sterren 1 klantenrecensie

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie, 30 jul 2014
EUR 0,00

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Gamer. Nerd. Sorceress.

Jade Crow lives a quiet life running her comic book and game store in Wylde, Idaho. After twenty-five years fleeing from a powerful sorcerer who wants to eat her heart and take her powers, quiet suits her just fine. Surrounded by friends who are even less human than she is, Jade figures she's finally safe.

As long as she doesn't use her magic.

When dark powers threaten her friends' lives, a sexy shape-shifter enforcer shows up. He's the shifter world's judge, jury, and executioner rolled into one, and he thinks Jade is to blame. To clear her name, save her friends, and stop the villain, she'll have to use her wits... and her sorceress powers.

Except Jade knows that as soon as she does, a far deadlier nemesis awaits.

Justice Calling is the first book in the USA Today Bestselling The Twenty-Sided Sorceress urban fantasy series. Readers who enjoyed The Dresden Files or The Iron Druid Chronicles will likely enjoy this series.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 990 KB
  • Printlengte: 154 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Uitgever: Doomed Muse Press (30 juli 2014)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B00M9WCUOQ
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: 4.0 van 5 sterren 1 klantenrecensie
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #2.830 Gratis op Kindle Store (Top 100 gratis in Kindle Store bekijken)

click to open popover

Klantrecensies

4,0 van 5 sterren
Deel je gedachten met andere klanten
Alle 1 klantenrecensies bekijken

Top klantenrecensies

29 november 2015
0Commentaar geven|Vond je deze recensie nuttig? Misbruik melden

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,1 van 5 sterren 852 recensies
Charles G. Haacker
5,0 van 5 sterrenA Very Old Man Loves These Books So There!
27 juli 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Cissa
4,0 van 5 sterrenA fun, quick read in the urban fantasy genre
10 oktober 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
MsTee
4,0 van 5 sterrenEnjoyed the entire series and it's spin on the supernatural!
3 oktober 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
RedHerrin
4,0 van 5 sterrenCan not believe I waited so long!
24 december 2015 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig.
Jess K
5,0 van 5 sterrenWorth the read!
31 augustus 2014 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
70 mensen vonden dit nuttig.

Waar zijn mijn items?

Verzending en retourzendingen