Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 2,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Interregnum (Tales of the Empire Book 1) (English Edition) van [Turney, S.J.A.]
Kindle-app advertentie

Interregnum (Tales of the Empire Book 1) (English Edition) Kindle-editie

4,2 van 5 sterren 67 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 2,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

The Empire has fallen. The Empire must rise.

For twenty years civil war has torn the Empire apart; the Imperial line extinguished after the mad Emperor Quintus was burned in his palace, betrayed by his greatest general and oldest friend, Kiva Caerdin.

Against a background of war, decay and violence, men who once served in the proud Imperial army now fight as hands for hire, fodder for greedy lords fighting over the remnants of more glorious times.

Kiva’s memories of the Empire are reignited when fighting alongside a fearsome mercenary unit, the Grey Company. Forced to face a dark and shameful past, he struggles to achieve redemption, and defeat an ancient, cunning and bitter rival. Only then can the Empire be unified... and reborn.

A historical fantasy of valour, honour, and determination against all odds, Interregnum is the first novel in S.J.A. Turney’s epic Tales of the Empire series, perfect for readers of Conn Iggulden, Bernard Cornwell and Simon Scarrow.


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1571 KB
  • Printlengte: 534 pagina's
  • Uitgever: Canelo Adventure (4 juli 2016)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B01HRUBM16
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Klantenrecensies: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #35.887 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,2 van 5 sterren 63 recensies
William A McLaughlin
4,0 van 5 sterren Fantasy w/o Dragons Empires w/o Mythical Creatures
12 augustus 2013 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
13 mensen vonden dit nuttig
James Dainis
5,0 van 5 sterren First Rate Historical Roman Empire without Rome
30 september 2013 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
8 mensen vonden dit nuttig
Timothy George
4,0 van 5 sterren Excellent, as I am finding all the Turney books
1 augustus 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
3 mensen vonden dit nuttig
Kindle Customer
5,0 van 5 sterren Excellent Read
10 juli 2015 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
2 mensen vonden dit nuttig
Amazon Customer
3,0 van 5 sterren The book was interesting and a good value for the price but there was an massive ...
6 mei 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop