Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 2,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

The Hippopotamus Marsh (Lords of the Two Lands Historical Adventures Book 1) (English Edition) van [Gedge, Pauline]
Kindle-app advertentie

The Hippopotamus Marsh (Lords of the Two Lands Historical Adventures Book 1) (English Edition) Kindle-editie

4,4 van 5 sterren 12 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 2,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

What could drive a man to revolt against an all powerful Pharaoh?

Seqenenra Tao, Prince of Waset, will lead the a revolt against the the Hyksos, interlopers who have ruled Egypt for over two hundred years. Descendant of the last true pharaohs, Seqenenra Tao must rally the native princes of Upper Egypt to rebel against the foreigners, their alien gods and barbarous ways.

The quiet Tao family, with their deep devotion to their god Amun, are driven to resist by the increasingly ridiculous demands of the Hyksos, made in an effort to humiliate and degrade them. Together they must overcome their fear of going to war, knowing what the outcome will almost certainly be death…

The Hippopotamus Marsh begins an epic trilogy that brings to vivid life the passions and intrigues which ushered in the great Eighteenth Dynasty, perfect for fans of Bernard Cornwell and Christian Jacq.

Praise for Pauline Gedge

‘An Egypt so real and complete that I sank into it utterly … what a triumph’ Cecelia Holland, author of the Corban Loosestrife series

‘In the tradition of Mary Renault…A sensuous, teeming, complex world of intrigue and passion’ San Francisco Chronicle


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1812 KB
  • Printlengte: 346 pagina's
  • Uitgever: Canelo Adventure (18 oktober 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07JDCWYGX
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #37.447 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,4 van 5 sterren 12 recensies
Stuart W. Mirsky
4,0 van 5 sterren A Fine Depiction of an Ancient World and People
15 juli 2001 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
16 mensen vonden dit nuttig
Diana Faillace Von Behren
4,0 van 5 sterren Ancient Egypt Comes Alive
28 juni 2003 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Evelyn D. Batchelor
5,0 van 5 sterren Egyptian Novel
16 februari 2013 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig
RJL
5,0 van 5 sterren The 1st volume of a Great Trilogy!
14 april 2010 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig
Martin Glantz
5,0 van 5 sterren Superb
17 september 2013 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop