Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 6,38
Kindle-prijs: EUR 4,47

Bespaar EUR 1,91 (30%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

A Girl’s Guide to Kissing Frogs (English Edition) van [Clayton, Victoria]
Kindle-app advertentie

A Girl’s Guide to Kissing Frogs (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 4,47

Productbeschrijving

Productbeschrijving

A Girl's Guide to Kissing Frogs is a charming, witty book, perfect for fans of Elizabeth Noble and Marian Keyes.

A girl may have to kiss a lot of frogs before she finds her Prince Charming but Marigold has found herself a real toad. As a principal dancer at the Lenoir Ballet Company, she is on her way to becoming a Prima Ballerina.
But, when a painful fall sends her limping home to Northumberland to recuperate, Marigold fears that this could mean the end to her dreams. Luckily, her childhood friend, Rafe, who is just as delicious as she remembers him, is ready and waiting to sweep her off her feet. But, is there a handsome stranger waiting in the wings?


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1323 KB
  • Printlengte: 608 pagina's
  • Uitgever: HarperCollins (4 september 2008)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B002RI9ATU
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
click to open popover

No customer reviews


Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 3,6 van 5 sterren 2 recensies
Giuditta
4,0 van 5 sterrenTake a jete of faith and read this
3 maart 2014 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Book Lover from GA
3,0 van 5 sterrenSatirical novel with a shocker of a twist!
23 april 2011 - Gepubliceerd op Amazon.com
2 mensen vonden dit nuttig.