Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 3,49
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren


Aanbevelingen voor u aan het laden
Aanbevelingen voor u

Aan winkelwagen toevoegen ...

Toegevoegd aan de winkelwagen

Niet toegevoegd

Artikel is toegevoegd aan uw winkelwagen

Winkelwagen bekijken

Niet toegevoegd

Er is een probleem met het toevoegen van dit artikel aan de winkelwagen. Probeer het later opnieuw.
Sorry, wij ondervinden momenteel problemen bij het tonen van aanbevelingen. Probeer het later opnieuw.
Doorgaan met winkelen
Fragile Cord: A gripping psychological thriller (DS Coupland Book 1) (English Edition) van [Salisbury, Emma]
Kindle-app advertentie

Fragile Cord: A gripping psychological thriller (DS Coupland Book 1) (English Edition) Kindle-editie

4.0 van 5 sterren 149 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 3,49

Productbeschrijving

Productbeschrijving

'Emma has joined an elite club of authors.'

Sunday Mail

FRAGILE CORD is an emotional rollercoaster charting the psychological meltdown of a mother with a deadly secret.

Introducing Salford detectives Kevin Coupland and Alex Moreton as they investigate what appears to be a routine murder-suicide. Tracey Kavanagh was her usual upbeat self; right up until the moment she drowned her son and tied a rope around her neck killing herself and her unborn child. For Alex Moreton, this case couldn't have come at a worse time, battling with her partner over whether to have another child, she is superstitious about pushing their luck - they're happy enough as they are...aren't they? DS Kevin Coupland is dealing with a serious assault outside a wine bar in Swinton. Devoted family man Ricky Wilson is brutally stabbed following an altercation with youths while out with his wife and their children to celebrate her birthday. Coupland and Moreton's cases merge when it transpires that Tracey and Ricky were tragically connected. Is it possible that there could be more to these two investigations than pure coincidence? And what was Tracey Kavanagh so frightened of she thought wiping out her family was the answer?

As the past collides with the present Coupland uncovers a tragic secret that will destroy Tracey's family, or what's left of it. Coupland must choose whether the truth shall come out - or be taken to the grave.

Fans of Mark Billingham and Angela Marsons will be gripped by this exceptional crime fiction series.

Watch out for more from D.S. Coupland:

A Detective battling personal tragedy, Kevin Coupland will stop at nothing to protect a key witness in a drive-by shooting. Book two, A PLACE OF SAFETY, book three, ONE BAD TURN book four, ABSENT and book five FLESH AND BLOOD are out now.

Praise for Emma Salisbury:

‘An author to watch.' Goodreads reviewer
‘Love the way this author writes.’

What people are saying about Fragile Cord

‘A police procedural done right.’
‘Keeps you guessing.’
‘Tautly written.
Would make a brilliant TV series.’
‘A page-turner that keeps you guessing right to the final twist.’
‘Once started I couldn’t put down.’
‘Edge of your seat.’

'Emma Salisbury slaps you with a surprise right from the get-go and keeps you riveted trying to figure out "Why, why, why?"' Carol Piner, Kindle Book Review


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1968 KB
  • Printlengte: 312 pagina's
  • Uitgever: Emma Salisbury; 1 editie (10 mei 2013)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B005FFTJMA
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #44.496 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,0 van 5 sterren 149 recensies
Annie Athens
5,0 van 5 sterrenHighly recommended
23 april 2015 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
74 mensen vonden dit nuttig
The Bajan Vegan
4,0 van 5 sterrenWhodunit or Why done it?
5 september 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
30 mensen vonden dit nuttig
Melissa
4,0 van 5 sterrenSlow start...Great ending
14 november 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
24 mensen vonden dit nuttig
Kindle Customer
5,0 van 5 sterrenAlex
7 augustus 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
24 mensen vonden dit nuttig
Theresa872
5,0 van 5 sterrenGood book
2 april 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
12 mensen vonden dit nuttig