Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 0,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Kindle-app advertentie
Fear Me, Fear Me Not (Gavert City Book 1) (English Edition) van [Nowodazkij, Elodie]

Fear Me, Fear Me Not (Gavert City Book 1) (English Edition) Kindle-editie

4,5 van 5 sterren 44 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 0,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

"The twists in this book had me fooled and I loved it!" A suspenseful romance for fans of Lifetime Movies and Criminal Minds...

Seventeen-year-old cheerleader Erin Hortz should be preparing for the biggest pageant of her life, the one that could be her ticket out of her small Texan town. But with her father suspected of being a serial killer, she has a hard time keeping it together. Especially around former football star Dimitri Kuvlev: her best friend Nadia's brother, her forever crush, the one who put a dent in her heart...

Nineteen-year-old Dimitri's injury brought him from football superstar with universities from all around the country knocking at his door to not knowing what he wants to do with his life. The only person who seems to understand him is the one he swore to keep in the friend zone until he gets his shit together: Erin.
When Nadia doesn't come home after a party, Dimitri and Erin know they must find her before it's too late--even if that means risking their own lives and everything Erin's ever known.

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 2104 KB
  • Printlengte: 378 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B01IRBMVZ0
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Klantenrecensies: Schrijf als eerste een recensie over dit item
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,4 van 5 sterren 41 recensies
MK
5,0 van 5 sterren Suspenseful and Swoony
27 september 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
6 mensen vonden dit nuttig
Kindle Customer
4,0 van 5 sterren Review: Fear Me, Fear Me Not
18 september 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
6 mensen vonden dit nuttig
Brittany
4,0 van 5 sterren Gut wrenching
13 juni 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
2 mensen vonden dit nuttig
Aly P
4,0 van 5 sterren Intriguing thriller
18 januari 2020 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Jeanne Richardson
5,0 van 5 sterren Great Book
14 november 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop