Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Prijs bij voorbestelling: EUR 2,99
inclusief btw
Deze titel wordt automatisch op je Kindle geleverd op 29 mei 2020.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Kindle-app advertentie
Dragon Assassin 7: Hidden Powers (English Edition) van [Slade, Arthur]

Dragon Assassin 7: Hidden Powers (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 2,99

Taal: Engels

Productbeschrijving

Productbeschrijving

He has no name. And he'll bring people back from the dead. But what is this wizard's plan?
Carmen and Brax fly across an endless ocean to Izadiq, a land stranger than any they have seen. For it is a land of magic and danger and home to the Nameless One who may be an ally or a foe. But all great magic demand a sacrifice. Who or what will it be?
It’s a non-stop young adult adventure from best-selling author Arthur Slade. Perfect for fans of Dragon Riders of Pern, Dragon School, Eragon and The Brindle Dragon series.

Take flight with this 7th episode in the Dragon Assassin series. Each monthly episode is a short, exciting read. Get it now!

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Uitgever: Dava Enterprises (29 mei 2020)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B083QPFPL9
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Niet ingeschakeld
  • Verbeterd lettertype: Niet ingeschakeld
  • Klantenrecensies: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #32.209 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%