Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
  • Android
  • Windows Phone
  • Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

Kindle-prijs: EUR 11,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Donker water (Erika Foster) van [Bryndza, Robert]
Kindle-app advertentie

Donker water (Erika Foster) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie, 2 okt 2018
EUR 11,99

Lengte: 368 pagina's Verbeterd lettertype: Ingeschakeld Bladeren: Ingeschakeld

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge



Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.



Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.



Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?





De pers over Het meisje in het ijs



‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw


‘Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.’ Zin


 


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1034 KB
  • Printlengte: 368 pagina's
  • Uitgever: Boekerij (2 oktober 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Nederlands
  • ASIN: B07DTHV1JZ
  • Word Wise: Niet ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #30 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Klantrecensies

Er zijn nog geen klantenrecensies.
Deel je gedachten met andere klanten

Waar zijn mijn items?

Verzending en retourzendingen