Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 4,49
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Death in Provence: The perfect summer mystery for fans of M.C. Beaton and The Mitford Murders (English Edition) van [Kent, Serena]
Kindle-app advertentie

Death in Provence: The perfect summer mystery for fans of M.C. Beaton and The Mitford Murders (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 4,49

Productbeschrijving

Productbeschrijving

A gorgeous mystery read to escape with this summer' - EJ, Amazon Reviewer, 5 stars

When Penelope Kite swaps her humdrum life in Surrey for a picturesque farmhouse in the south of France, she imagines a simple life of long lunches and chilled rosé . . . What she doesn't imagine is the dead body floating in her swimming pool.

Convinced that the victim suffered more than a drunken accident, Penelope plunges headlong into local intrigue and long-simmering resentments to uncover the truth.

But with a meddling estate agent, an unfriendly Chief of Police, a suspiciously charming Mayor, and the endless temptation of that second pain au chocolat, life in the delightful village of St Merlot is certainly never simple. . .

Curl up and escape to the sunshine of Provence with this deliciously entertaining mystery!

Readers adore Death in Provence

'This book is as good as a holiday...so many twists and turns that you never really know what's going to happen'

'A completely captivating plot which keeps you guessing right until the final chapters'

'Immerse yourself in the warmth of a little Provencal village, meet the motley assortment of colourful characters...A great read'

'A highly enjoyable read. Penelope Kite is an adorable character, an older woman who is sweet but sassy and clever


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1256 KB
  • Printlengte: 349 pagina's
  • Aantal pagina's van bron-ISBN: 1409182002
  • Uitgever: Orion (28 juni 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07BFC3KND
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #1.679 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews


Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 5,0 van 5 sterren 2 recensies
Patricia L. Sands
5,0 van 5 sterrenA frolic in Provence
21 november 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig.
Amazon Customer
5,0 van 5 sterrenLove Provence? Read this.
8 augustus 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig.