Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 3,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren


Aanbevelingen voor u aan het laden
Aanbevelingen voor u

Aan winkelwagen toevoegen ...

Toegevoegd aan de winkelwagen

Niet toegevoegd

Artikel is toegevoegd aan uw winkelwagen

Winkelwagen bekijken

Niet toegevoegd

Er is een probleem met het toevoegen van dit artikel aan de winkelwagen. Probeer het later opnieuw.
Sorry, wij ondervinden momenteel problemen bij het tonen van aanbevelingen. Probeer het later opnieuw.
Doorgaan met winkelen
Death On Duty: Authentic detective fiction, packed full of suspense (Josef Slonský Investigations Book 3) (English Edition) van [Brack, Graham]
Kindle-app advertentie

Death On Duty: Authentic detective fiction, packed full of suspense (Josef Slonský Investigations Book 3) (English Edition) Kindle-editie

4.5 van 5 sterren 6 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 3,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

An international mystery with an unforgettable detective! Perfect for fans of Ian Rankin, Jo Nesbo and Peter Robinson.

Nothing is ever straightforward when Lieutenant Slonský is on the case…


The Bosnian government has sent an alert out to the criminal division in Prague that some of their ‘most wanted’ men may have escaped into the Czech Republic.

Lieutenant Josef Slonský, along with his dynamic officers, Kristýna Peiperová and Jan Navrátil are sent to comb the backstreets and search for informers.

But just as they appear to find one of the men, an undercover police officer is stabbed outside the flat they are watching, in broad daylight.

Will Slonský discover how the murder was committed with no witnesses in the middle of the day? Can he use his maverick tactics to catch his man?.

Or will his investigations lead to a Death On Duty…?


DEATH ON DUTY is the third international crime thriller in the detective series featuring Lieutenant Josef Slonský: an atmospheric police procedural full of dark humour.


JOSEF SLONSKÝ INVESTIGATIONS SERIES
BOOK ONE: Lying and Dying
BOOK TWO: Slaughter and Forgetting
BOOK THREE: Death on Duty
BOOK FOUR: Field of Death
BOOK FIVE: A Second Death
BOOK SIX: Laid in Earth

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1090 KB
  • Printlengte: 247 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Uitgever: Sapere Books (25 oktober 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07H8NLJ8V
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
click to open popover

No customer reviews

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,5 van 5 sterren 6 recensies
Bill D
5,0 van 5 sterrenHilarious Detective Procedural
28 oktober 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Christian
4,0 van 5 sterrenFun to read
9 november 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig
CJ-MO
4,0 van 5 sterrenSolid installment in an excellent series for fans of Colin Dexter
25 oktober 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
2 mensen vonden dit nuttig
booklover
4,0 van 5 sterrenGripping International Crime Fiction
12 november 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Een iemand vond dit nuttig