Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 2,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Kindle-app advertentie
Death City: A Post-Apocalyptic Adventure (Dark Resistance Book 1) (English Edition) van [Mylchreest, Stephanie]

Death City: A Post-Apocalyptic Adventure (Dark Resistance Book 1) (English Edition) Kindle-editie

4,8 van 5 sterren 5 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 2,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

An idyllic summer vacation…

       ...an unknown, merciless killer.

A desperate fight for survival.


Harper—a college student looking for adventure in Europe—is exploring the picturesque landscape of Slovakia with her friends when things take a deadly turn. Within a blink of an eye, a carefree vacation turns to death and destruction.

People around them are dying without explanation. Death is fast, and painful, and apparently highly contagious. Ninety-five percent of people in the death zone fall prey to the killer within minutes.

To survive, Harper and her friends must get out of the death zone to the quarantine center at the Czech border.

But it’s not just the pandemic they need to outrun.

As they race for their lives, flashbacks to Harper’s traumatic childhood threaten to cripple her without warning. The route is treacherous: a devastating fire pursues them, and not all survivors are looking to get out of the city.

Armed with nothing but their will to survive, will they make it to the border before they succumb?


A story of resilience in the face of the apocalypse, Death City—Dark Resistance Book One—is a page-turning, young adult post-apocalyptic adventure, perfect for fans of Kyla Stone, TL Payne and Logan Keys.

*Rated PG-13 for adult themes, moderate violence, and occasional coarse language.



Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 4395 KB
  • Printlengte: 234 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B081SS8Y9M
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Klantenrecensies: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #42.510 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,8 van 5 sterren 5 recensies
bigwhitehorse
5,0 van 5 sterren Another thrilling post-apocalyptic novel
25 november 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
richard joesten
5,0 van 5 sterren Death City
28 november 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Candy
4,0 van 5 sterren Traveling across Europe fighting a pandemic
26 november 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Carol
5,0 van 5 sterren Different!
9 december 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Kindle Customer
5,0 van 5 sterren .
1 december 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com