Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 3,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Daughter of Smoke and Bone: The Sunday Times Bestseller. Daughter of Smoke and Bone Trilogy Book 1 (English Edition) van [Taylor, Laini]
Kindle-app advertentie

Daughter of Smoke and Bone: The Sunday Times Bestseller. Daughter of Smoke and Bone Trilogy Book 1 (English Edition) Kindle-editie

5.0 van 5 sterren 1 klantenrecensie

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie, 29 sep 2011
EUR 3,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

The world crossing, boundary breaking fantasy phenomenon for fans of Philip Pullman and Neil Gaiman. Welcome to ELSEWHERE.

'It's totally EXCELLENT, EPIC, PERFECT! No words. Certainly one of the best fantasy books I've ever read!' Goodreads Reviewer, five stars.

'WOW. I wish I had written this book.' Patrick Rothfuss

In general, Karou has managed to keep her two lives in balance.

On the one hand, she's a seventeen-year-old art student in Prague; on the other, errand-girl to a monstrous creature who is the closest thing she has to family.

Raised half in our world, half in 'Elsewhere', she has never understood Brimstone's dark work - buying teeth from hunters and murderers - nor how she came into his keeping. She is a secret even to herself.

Now the doors to Elsewhere are closing, and Karou must choose between the safety of her human life and the dangers of a war-ravaged world that may hold the answers she has always sought.

'Remarkable and beautifully written . . . The opening volume of a truly original trilogy.' GUARDIAN


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 2722 KB
  • Printlengte: 433 pagina's
  • Uitgever: Hodder & Stoughton (29 september 2011)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B005I4WA88
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: 5.0 van 5 sterren 1 klantenrecensie
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #6.821 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

1 customer review

5,0 van 5 sterren

Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

4 september 2018
Geverifieerde aankoop

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,5 van 5 sterren 1.478 recensies
Christina
5,0 van 5 sterrenRestoring Faith in Young Adult Fantasy
11 mei 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
64 mensen vonden dit nuttig.
Kindle Customer
5,0 van 5 sterrenLoved this book!
11 augustus 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
11 mensen vonden dit nuttig.
Kat
5,0 van 5 sterrenBeautiful writing. Awesome Characters. Great setting. WONDERFUL story.
25 september 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
6 mensen vonden dit nuttig.

Waar zijn mijn items?

Verzending en retourzendingen