Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 1,99
Kindle-prijs: EUR 1,39

Bespaar EUR 0,60 (30%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Daughter of War: An unputdownable historical epic (Knights Templar Book 1) (English Edition) van [Turney, S.J.A.]
Kindle-app advertentie

Daughter of War: An unputdownable historical epic (Knights Templar Book 1) (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 1,39

Productbeschrijving

Productbeschrijving

An extraordinary story of the Knights Templar.

Europe is aflame. On the Iberian Peninsula the wars of the Reconquista rage across Aragon and Castile. Once again, the Moors are gaining the upper hand. Christendom is divided.

Amidst the chaos is a young knight: Arnau of Vallbona. After his Lord is killed in an act of treachery, Arnau pledges to look after his daughter, whose life is now at risk. But in protecting her Arnau will face terrible challenges, and enter a world of Templars, steely knights and visceral combat he could never have imagined.

She in turn will find a new destiny with the Knights as a daughter of war… Can she survive? And can Arnau find his destiny?

An explosive novel of greed and lust, God and blood, Daughter of War marks the beginning of an epic new series from bestseller S. J. A. Turney. Perfect for fans of Bernard Cornwell, Conn Iggulden and Matthew Harffy.

Praise for S.J.A. Turney

'Turney has woven a tale of absolute escapism. The depth of detail and strong narrative tension lead to complete, blissful immersion' Gordon Doherty, author of the Legionary and Strategos series

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1236 KB
  • Printlengte: 316 pagina's
  • Uitgever: Canelo Adventure (9 april 2018)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07BMS5JCQ
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #6.927 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews


Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,2 van 5 sterren 41 recensies
Robert Paterson
5,0 van 5 sterrenGripping - read it in one day as I could not stop
29 april 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5 mensen vonden dit nuttig
G. C. Evans
5,0 van 5 sterrenSpain, Templars, Women and Adventure
23 juni 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
3 mensen vonden dit nuttig
Kirsten M Blair
5,0 van 5 sterrenAmazing
20 april 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
2 mensen vonden dit nuttig
Paul Bennett
5,0 van 5 sterrenAn intense tale wonderfully crafted
1 november 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop