Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 12,70
Kindle-prijs: EUR 4,99

Bespaar EUR 7,71 (61%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren


Aanbevelingen voor u aan het laden
Aanbevelingen voor u

Aan winkelwagen toevoegen ...

Toegevoegd aan de winkelwagen

Niet toegevoegd

Artikel is toegevoegd aan uw winkelwagen

Winkelwagen bekijken

Niet toegevoegd

Er is een probleem met het toevoegen van dit artikel aan de winkelwagen. Probeer het later opnieuw.
Sorry, wij ondervinden momenteel problemen bij het tonen van aanbevelingen. Probeer het later opnieuw.
Doorgaan met winkelen
Dark Matter: A Mind-Blowing Twisted Thriller (English Edition) van [Crouch, Blake]
Kindle-app advertentie

Dark Matter: A Mind-Blowing Twisted Thriller (English Edition) Kindle-editie

5.0 van 5 sterren 1 beoordelingen

Alle 2 indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
Kindle-editie, 11 aug 2016
EUR 4,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

'Brilliant. . . I think Blake Crouch just invented something new.' - Lee Child, author of the Jack Reacher series.

From Blake Crouch, the author of the bestselling Wayward Pines trilogy, Dark Matter is a brilliantly plotted tale that is at once sweeping and intimate, mind-bendingly strange and profoundly human – a relentlessly surprising thriller about choices, paths not taken, and how far we'll go to claim the lives we dream of, perfect for fans of Stranger Things and Ready Player One.

'Are you happy in your life?'
Those are the last words Jason Dessen hears before the masked abductor knocks him unconscious.
Before he awakes to find himself strapped to a gurney, surrounded by strangers in hazmat suits.
Before the man he's never met smiles down at him and says, 'Welcome back.'

In this world he's woken up to, Jason's life is not the one he knows. His wife is not his wife. His son was never born. And Jason is not an ordinary college physics professor, but a celebrated genius who has achieved something remarkable. Something impossible.

Is it this world or the other that's the dream? And even if the home he remembers is real, how can Jason possibly make it back to the family he loves? The answers lie in a journey more wondrous and horrifying than anything he could've imagined – one that will force him to confront the darkest parts of himself even as he battles a terrifying, seemingly unbeatable foe.


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1075 KB
  • Printlengte: 353 pagina's
  • Uitgever: Macmillan; Main Market editie (11 augustus 2016)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B019IO6BU6
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: 5.0 van 5 sterren 1 klantenrecensie
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #2.743 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Klantrecensies

5,0 van 5 sterren
1 klantwaardering
5 sterren
100%
4 sterren 0% (0%) 0%
3 sterren 0% (0%) 0%
2 sterren 0% (0%) 0%
1 ster 0% (0%) 0%

Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

1 customer review

10 september 2018
Indeling: Kindle-editieGeverifieerde aankoop

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,4 van 5 sterren 3.954 recensies
Mark Daniels
3,0 van 5 sterrenWell written, but misses the hard SF mark
6 augustus 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
78 mensen vonden dit nuttig
Quimberly
4,0 van 5 sterrenI've never read a book quite like this one
3 november 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
90 mensen vonden dit nuttig
Texas Capricorn
3,0 van 5 sterrenI'll start with the good - the writing was well done and well-paced
20 februari 2018 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
89 mensen vonden dit nuttig