Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
  • Android
  • Windows Phone
  • Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

Catalogusprijs digitale editie: EUR 9,09
Kindle-prijs: EUR 6,49

Bespaar EUR 2,60 (29%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Dark Matter: The Most Mind-Blowing And Twisted Thriller Of The Year (English Edition) van [Crouch, Blake]
Kindle-app advertentie

Dark Matter: The Most Mind-Blowing And Twisted Thriller Of The Year (English Edition) Kindle-editie


Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie, 11 aug 2016
EUR 6,49

Lengte: 353 pagina's Verbeterd lettertype: Ingeschakeld Bladeren: Ingeschakeld
Taal: Engels

Productbeschrijving

Productbeschrijving

'Brilliant. . . I think Blake Crouch just invented something new.' - Lee Child

'Are you happy in your life?'

Those are the last words Jason Dessen hears before the masked abductor knocks him unconscious.

Before he awakes to find himself strapped to a gurney, surrounded by strangers in hazmat suits.

Before the man he's never met smiles down at him and says, 'Welcome back.'

In this world he's woken up to, Jason's life is not the one he knows. His wife is not his wife. His son was never born. And Jason is not an ordinary college physics professor, but a celebrated genius who has achieved something remarkable. Something impossible.

Is it this world or the other that's the dream? And even if the home he remembers is real, how can Jason possibly make it back to the family he loves? The answers lie in a journey more wondrous and horrifying than anything he could've imagined - one that will force him to confront the darkest parts of himself even as he battles a terrifying, seemingly unbeatable foe.

From Blake Crouch, the author of the bestselling Wayward Pines trilogy, Dark Matter is a brilliantly plotted tale that is at once sweeping and intimate, mind-bendingly strange and profoundly human - a relentlessly surprising thriller about choices, paths not taken, and how far we'll go to claim the lives we dream of, perfect for fans of Stranger Things.


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1401.0 KB
  • Printlengte: 353 pagina's
  • Uitgever: Macmillan (11 augustus 2016)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B019IO6BU6
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #5.163 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)

Welke andere items kopen klanten na het bekijken van dit item?

click to open popover

Klantrecensies

Er zijn nog geen klantenrecensies.
Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,4 van 5 sterren 2.876 recensies
4,0 van 5 sterrenA Thoughtful Love Story in the Multi-verse
op 18 november 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5,0 van 5 sterrenIt's Schwifty
op 17 november 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5,0 van 5 sterrenA Dimensional Mind Bender
op 1 januari 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5,0 van 5 sterrenAlternate realities, great characters, fast paced and an easy read
op 26 september 2016 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5,0 van 5 sterrenI. LOVED. THIS. BOOK.
op 1 augustus 2017 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop

Waar zijn mijn items?

Verzending en retourzendingen