Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Catalogusprijs digitale editie: EUR 9,99
Kindle-prijs: EUR 7,31

Bespaar EUR 2,68 (27%)

inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

The Complete Ella Grey Series: Ella Grey Books 1, 2, 3, and 4 (English Edition) van [Faith, Jayne]
Kindle-app advertentie

The Complete Ella Grey Series: Ella Grey Books 1, 2, 3, and 4 (English Edition) Kindle-editie

2,0 van 5 sterren 1 beoordelingen

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 7,31

Productbeschrijving

Productbeschrijving

Something is eating Ella's soul . . .

Demon patrol officer Ella Grey was pronounced dead after an accident on the job. Eighteen minutes later, she woke up on a gurney bound for the morgue. But she didn’t return to the living alone. The soul of a reaper followed her back from the grave, and it’s not just along for the ride. The reaper gives her glimpses of the brother she feared was dead, but it's also trying to use her for its morbid work. The reaper could be her biggest ally in her battle for her brother, if it doesn't eat her soul first.

Perfect for fans of Kim Harrison, Patricia Briggs, Ilona Andrews, Seanan McGuire, and Jim Butcher!

This box set collection contains these four complete novels:
Stone Cold Magic
Dark Harvest Magic
Demon Born Magic
Blood Storm Magic

Love stories with magic, action, and danger? Download The Complete Ella Grey Series by Jayne Faith today and get lost in a supernatural world!

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 2431 KB
  • Printlengte: 1050 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07FPXPXY2
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Klantenrecensies: 2.0 van 5 sterren 1 klantenrecensie
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #20.466 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Klantenrecensies

2,0 van 5 sterren
1 klantbeoordeling
5 sterren 0% (0%) 0%
4 sterren 0% (0%) 0%
3 sterren 0% (0%) 0%
2 sterren
100%
1 ster 0% (0%) 0%


1 klantenrecensie

Vertaal alle beoordelingen naar het Nederlands
16 augustus 2019
Indeling: Kindle-editieGeverifieerde aankoop

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,5 van 5 sterren 71 recensies
Kallenda
1,0 van 5 sterren Main character is foolish to the point of irrationality
23 maart 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Indeling: Kindle-editieGeverifieerde aankoop
19 mensen vonden dit nuttig
RV
1,0 van 5 sterren I can’t make myself finish this
15 mei 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Indeling: Kindle-editieGeverifieerde aankoop
5 mensen vonden dit nuttig
DevourerofWorlds
2,0 van 5 sterren Needs improvement
28 juli 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Indeling: Kindle-editieGeverifieerde aankoop
2 mensen vonden dit nuttig