Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 3,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren


Aanbevelingen voor u aan het laden
Aanbevelingen voor u

Aan winkelwagen toevoegen ...

Toegevoegd aan de winkelwagen

Niet toegevoegd

Artikel is toegevoegd aan uw winkelwagen

Winkelwagen bekijken

Niet toegevoegd

Er is een probleem met het toevoegen van dit artikel aan de winkelwagen. Probeer het later opnieuw.
Sorry, wij ondervinden momenteel problemen bij het tonen van aanbevelingen. Probeer het later opnieuw.
Doorgaan met winkelen
The Catherine Howard Conspiracy: A gripping conspiracy thriller with a dramatic twist (The Marquess House Trilogy Book 1) (English Edition) van [Walsh, Alexandra]
Kindle-app advertentie

The Catherine Howard Conspiracy: A gripping conspiracy thriller with a dramatic twist (The Marquess House Trilogy Book 1) (English Edition) Kindle-editie

4.5 van 5 sterren 116 klantenrecensies

Alle indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
EUR 3,99

Productbeschrijving

Productbeschrijving

A timeshift thriller that will have you completely gripped! Perfect for fans of Dan Brown, Philippa Gregory, Kate Mosse and Tom Harper.

What secrets were covered up at the court of Henry VIII …?


Whitehall Palace, England, 1539



When Catherine Howard arrives at the court of King Henry VIII to be a maid of honour in the household of the new queen, Anne of Cleves, she has no idea of the fate that awaits her.

Catching the king’s fancy, she finds herself caught up in her uncle’s ambition to get a Howard heir to the throne.

Terrified by the ageing king after the fate that befell her cousin, Anne Boleyn, Catherine begins to fear for her life…


Pembrokeshire, Wales, 2018



Dr Perdita Rivers receives news of the death of her estranged grandmother, renowned Tudor historian Mary Fitzroy.

Mary inexplicably cut all contact with Perdita and her twin sister, Piper, but she has left them Marquess House, her vast estate in Pembrokeshire.

Perdita sets out to unravel their grandmother’s motives for abandoning them, and is drawn into the mystery of an ancient document in the archives of Marquess House, a collection of letters and diaries claiming the records of Catherine Howard’s execution were falsified…

What truths are hiding in Marquess House? What really happened to Catherine Howard?

And how was Perdita’s grandmother connected to it all?



THE CATHERINE HOWARD CONSPIRACY is the first book in the Marquess House trilogy, a dual timeline conspiracy thriller with an ingenious twist on a well-known period of Tudor history.

THE MARQUESS HOUSE TRILOGY SERIES
BOOK ONE: The Catherine Howard Conspiracy

BOOK TWO: The Elizabeth Tudor Conspiracy
BOOK THREE: COMING SOON

Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 2757 KB
  • Printlengte: 468 pagina's
  • Gelijktijdig gebruik van apparaten: Onbeperkt
  • Uitgever: Sapere Books (28 maart 2019)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B07ML4LN96
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Gemiddelde klantenbeoordeling: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #7.760 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

No customer reviews

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%

Dit product beoordelen

Deel je gedachten met andere klanten

Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,5 van 5 sterren 116 recensies
Judith Anderson
4,0 van 5 sterrenFascinating Alternative History....but
6 april 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
11 mensen vonden dit nuttig
epiphany
3,0 van 5 sterrenAnother "Henry Tudor was a monster" stereotype.
30 mei 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5 mensen vonden dit nuttig
KReader
5,0 van 5 sterrenCannot put it down
3 april 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
3 mensen vonden dit nuttig
Larry D Pollard
4,0 van 5 sterrenginger@thebeach
2 april 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig
cassiesbooks JaneW
5,0 van 5 sterrenHistorical Mystery Tudor Dual Time
1 april 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop