Geen Kindle-apparaat vereist. Download een van de gratis Kindle-apps om Kindle-boeken te lezen op je smartphone, tablet en computer.

  • Apple
    Apple
  • Android
    Android
  • Windows Phone
    Windows Phone
  • Click here to download from Amazon appstore
    Android

Als je de gratis app wilt ontvangen, moet je je mobiele telefoonnummer invoeren.

kcpAppSendButton

Koopopties

Kindle-prijs: EUR 2,99
inclusief btw

Deze aanbiedingen worden op dit artikel toegepast:

Sommige promoties kunnen worden gecombineerd; anderen komen niet in aanmerking om te worden gecombineerd met andere aanbiedingen. Voor meer informatie, zie de voorwaarden die zijn gekoppeld aan deze promoties.

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Laat het op je Kindle of een ander apparaat leveren

Kindle-app advertentie
Buckingham Palace Gardens (Thomas Pitt Mystery, Book 25): A royal mystery from the heart of Victorian London (Charlotte & Thomas Pitt series) (English Edition) van [Perry, Anne]

Buckingham Palace Gardens (Thomas Pitt Mystery, Book 25): A royal mystery from the heart of Victorian London (Charlotte & Thomas Pitt series) (English Edition) Kindle-editie

4,2 van 5 sterren 121 beoordelingen

Alle 2 indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen
Amazon-prijs
Nieuw vanaf Tweedehands vanaf
Kindle-editie
Kindle-editie, 25 nov 2010
EUR 2,99

Productbeschrijving

Recensie

"A fine introduction to Perry's alluring world of Victorian crime and intrigue."--The New York Times Book Review

"Another winner . . . a wonderful cast of characters with many twisting plots."--Vero Beach Press Journal

"Perry writes with an intelligence that's both refreshing and entertaining."--The Arizona Republic

"Perry is my choice for today's best mystery writer of Victoriana."--St. Louis Post-Dispatch

"[Perry's] grasp of Victorian character and conscience astonishes."--The Plain Dealer

Productbeschrijving

Can Pitt find the killer stalking the palace corridors?

In the twenty-fifth compelling crime novel in Anne Perry's bestselling Pitt mystery series, Inspector Thomas Pitt must navigate the upper echelons of society if he is to find a murderer bold enough to kill in Buckingham Palace. Perfect for fans of C. J. Sansom and Sherlock Holmes.

'Perry writes with an intelligence that's both refreshing and entertaining' - Arizona Republic

Early one morning, Inspector Thomas Pitt is awoken by a message from his boss, Narraway. A maid has been murdered. The maid worked at Buckingham Palace and Narraway needs his most trusted man to deal with the investigation. The suspects are narrowed down to a group of guests, meeting with the Prince of Wales to discuss the funding for a huge project: the Cape to Cairo railway. If the murderer isn't found, the Queen will veto royal support for the scheme. It rests with Pitt to solve the murder - in doing so he must reconcile his own concept of justice with those who feel it is within their right to make their own laws, whatever the consequences.

What readers are saying about Buckingham Palace Gardens:

'A first class murder mystery, good solid characters and period detail'

'Keep you guessing until the end'

'Five stars'


Productgegevens

  • Editie: Kindle-editie
  • Bestandsgrootte: 1145 KB
  • Printlengte: 484 pagina's
  • Uitgever: Headline (25 november 2010)
  • Verkocht door: Amazon Media EU S.à r.l.
  • Taal: Engels
  • ASIN: B004VMGAZ2
  • Tekst-naar-spraak: Ingeschakeld
  • X-Ray:
  • Word Wise: Ingeschakeld
  • Schermlezer: Ondersteund
  • Verbeterd lettertype: Ingeschakeld
  • Klantenrecensies: Schrijf als eerste een recensie over dit item
  • Plaats op Amazon-bestsellerlijst: #31.408 Betaald in Kindle Store (Top 100 betaald in Kindle Store bekijken)
click to open popover

Nog geen klantenrecensies

5 sterren (0%) 0%
4 sterren (0%) 0%
3 sterren (0%) 0%
2 sterren (0%) 0%
1 ster (0%) 0%


Nuttigste klantenrecensies op Amazon.com

Amazon.com: 4,2 van 5 sterren 119 recensies
Linda Yezak
3,0 van 5 sterren Unsure of the mystery, but loved the characterization
9 februari 2012 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
5 mensen vonden dit nuttig
CaroNiki
3,0 van 5 sterren Not what I expected.
29 augustus 2011 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig
KQuilter
5,0 van 5 sterren Gracies Shines!
29 maart 2008 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
9 mensen vonden dit nuttig
Amazon Customer
5,0 van 5 sterren Very good!!
9 september 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Joe Carey
4,0 van 5 sterren A very good read!
1 januari 2019 - Gepubliceerd op Amazon.com
Geverifieerde aankoop
Een iemand vond dit nuttig